Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waaaaaaaaaaaaaaaasze

wasze ulubione pozycje seksualne

Polecane posty

Gość waaaaaaaaaaaaaaaasze

kamasutra prezentuje tysiące pozycji, ale tak naprawdę połowa z nich jest cholernie niewygodna i nadaje się dla akrobatów :) jakie są wasze ulubione pozycje? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jezdzca-bo lubię sobie tak podskakiwać i ruszać biodrami-dobre ćwiczenie oraz leżeć na brzuchu a on się kładzie na mnie ale ogólnie w żadnej pozycji nic nie czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina malina
od tyłu jest extra, miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo długi weekend
Na plecach z nogami na jego barkach -wtedy jest super głeboko Od tyłu z łokciami na podłodze i na łyżeczkę, wtedy mało w sobie czuję ale ciepło i bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczątko -
ja też nic nie czuję :( nigdy:( jedynie w momencie wejścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie czuję nawet w momencie wejścia jakby zupełnie go we mnie nie było... może ma za małego...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaa jednaaaa
misjonarka :D kiedys nie lubiłam ale jednak jest chyba najlepsza :P z nogami na jego barkach tez ok, ale wtedy często z pipki wychodzi powietrze i wydaje sie ten okropny odgłos :0 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedyś nic nie czułam
Nie tyle za małego co za chudego Tez tak miałam i myślałam ze ze mną coś nei tak. Po zmianie partnera okazło się poprostu że nie bysliśmy do siebie dopasowani , on był wąski ja szeroka i tak kiepsko nam to wychodziło :) Teraz z obecnym jest ok i mam nawet orgazmy bez draznienia łechtaczki. Nawet nie wiedziałam ile traciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhfgvnhj
lubie tak jak na jezdzca tylko ze ja jestem bardziej pochylona do przodu i to on rusza biodrami mmmmmmmmm i tak mocno az stuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upik upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×