Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odi2000

moja historia-czy to ciąża???

Polecane posty

Gość odi2000

Witam, przedstawie krótko moją historię. Zaczelismy w tym roku strac sie z meżem o dzidziusia. Mam podejrzenie pco, zrobiłam wszystkie badanie hormonalne, mialam obserwowany cykl i lekarz stwierdził, że jedynym problemem u mnie moze byc brak owulacji. Jednoczesnie dodał, ze bediemy owulacje wywoływać. Dostałam clostilbegyt, miałam obserwowany po raz 2 cykl i lekarz stwierdził, ze albo owu juz była, albo w tym cyklu nie udało sie wywołać. ZMienilam lekarza (z przyczyn logistycznych), ten mnie przebadał i zapisał mi luteinę na wywołanie miesiączki, a potem jak juz okres wystapi clo na wywołanie owu. SKonczyłam brac luteinę, a okres sie nie pojawil. Od ostatniej tabletki luteiny mineło 10-11 dni i pewnego ranka wymiotowałam. Postanowiłam zrobic test i pojawiły sie 2 kreski. KOlejne dni to opranne wymioty i wieczorne mdłości i kolejny test dla potwierdzenie 1 wyniku - po raz kolejny pozytywny. Teraz nadal mam poranne mdlości i jutro ide do gina... czy moze sie okazać, że jednak nie jestem w ciąży.... boje sie czy sobie czegos za bradzo nie wmówilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *G*R*A*T*U*L*A*C*J*E*
JESTEŚ W CIĄŻY 🌻 ja tez zaszlam w pierwszym cyklu po skonczeniu luteiny :P:P dwa testy sie nie mylą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama27
mam pytanie czy robiłaś badania hormonów tarczycy i przysadki mózgowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odi2000
do mama27, tak miałam komplet badań, ale to jescze przed staraniami (pod koniec roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja sie lecze na tarczyce ale jak chcielismy dzidzie to zrobilam wszystkie badania wyniki byly ok no i udalo sie za pierwszym razem:) wierze ze ty jutro tez usłyszysz dobrą nowinę :) poza tym mysle ze skoro zrobilas 2 testy to napewno wynik jest prawdziwy:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odi2000
dzięki za słowa otuchy. Jutro dam znać, co na to wszytsko lekarz... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolawiola
z tego co piszesz, to nie sądzę by to była ciąża urojona. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka luteina jest the best:-) ja zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu jeje stosowania a dokladnie w 2 dniu:-) i teraz jestem w 12 ty ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odi2000
Udalo się!!!!!!!!!!! Jestem w ciąży 7-8 tydzień:)))) widziałam na usg małego człowieczka i podobno już widać serduszko. Coś niesamowitego:))))) gdyby jeszcze te mdłości były mniej dokuczliwe... no ale w tym przypadku da sie przeżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzień ciaży
a od kiedy liczysz te tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odi2000
od ostatniej miesiaczki, ale trzeba wziac pod uwage ze mam troche nieregularne cykle. I lekarka tak powiedziala: pod ósmy tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×