Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona***

Śliczne rybaczki. Też tak myślicie................?????

Polecane posty

hmmm nie najgorsze ale czy jesteś pewna ze chcesz kupić coś z aukcji bez real foto gdzie na zdjęciach użyto Photoshopa tak że aż boli. produkt może wyglądać całkowicie inaczej. poza tym takie rybaczki najlepiej się prezentują gdy dobrze przylegają do ciała i nie wiszą w żadnym miejscu idź do sklepu pełno takich nawet ładniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajne ale za taką cenę
lepsze kupisz w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------aankaa
ja sie już nacełam na aukcje właśnie tego pana kupiłam raz okazało sie za szmata i sie obrała za pierwszym razem KUPIłAM drugi raz bo myślalam że czasem sie róznie zdarza i okazało sie znowu szmatą pisało made in china,,Zdjęcia zrobione fotoshopem wymodelowane,a towar daje duzo do życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady dziewczyny.. :) wiec nici z zakupów.. Poszukuje rybaczek podobnych do tych, mogą byś ładniejsze :D nibys - fajne forum w stopce, dołączył do grona w zakładkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------aankaa - czytałam opinie o sprzedawcy prawie same pozytywne.. :O tak to jest na aukcjach, jeszcze nigdy nic nie kupiłam w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------aankaa
pozytywy pozytywy,,,ale wiecie co w sumie to sa negatywy bo każdy macha reka i boi sie odwetowca i daje pozytywa.....ale naprawde towar jest badziewiasty sprowadzają z chin i wmawiają ludziom ze extra -extra to sa foty podrobione i ładna modelka która przyciąga wzrok(laski myślą że jak kupią to będa tak wygladać jak ona) a tu rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------aankaa
pozytywy za wysyłkę która jest naprawde expresowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam w tym doswiadczenia wiec nie wiem, ale na pewno masz racje..Przeciez muszą na tym zarobić w końcu.. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem co za sprzedawca ale... warto poczytac komentarze. a spodnie... fajne ale ten napis "miss" na kieszeni z tylu smierdzi tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------aankaa
możesz spróbowac kupić,a sie przekonasz sama,,,,a moze ci sie spodobają....bo wiesz kazdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona***-->:) super zapraszam do odwiedzin:) co do opinii na allegro to cóż różnie luzie do tego pochodzą. warto prosić o real foto towaru. choć materiału i tak w ten sposób nie da sie sprawdzić ale mimo wszystko daje to większa możliwość oceny. o ciuchach z ta panią (vel borsuk) dużo tu na kafe pisano jedni wypowiadali sie super inni ze fatalna jakość. ja np. lubię ciuchy z naturalnych materiałów i takie według mnie zasługują na miano dobrej jakości inni podchodzą do tego inaczej. mówiąc krótko jeśli nie sprawdzisz to się nie przekonasz. wracając do rybaczek to polecam sprawdzić w teranovie tam często takie bywają jakość tez marna ale jednak będziesz mieć możliwość oceny czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys ZGADZAM SIę W 100% tylko moja droga... takie rzeczy w photo. lepiej się sprzedają :/ odczułam to, moje są bez obróbki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze tą laske na co drugiej aukcji... juz nie moge na nią patrzec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibys - fajne forum, ale przydałoby się więcej osób na nim, dlatego dodałam sobie link do stopki... Dzięki za rady, poszukam w innych miejscach :) A propo modelki na zdjęciu tez mi sie nie podoba jej twarz, widać wygładzanie i rozświetlanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×