Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Czytają wyłącznie poważnie podchodzące do życia! Co nie przeszkadza im równolegle do powagi pomyśleć czasem mniej poważną częścią osobowości:p Samica też chętnie założyła garsonke "bo tak wypada" jednocześnie za nic w świecie nie zrezygnuje ze stringów;) Moda jest elastyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAF jak mi ciebie brak
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAF jak mi ciebie brak
ooo jest i Kolo! Kolo daj mordeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAF jak mi ciebie brak
nie badz taki, daj cmoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAF jak mi ciebie brak
podlejec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie piate koło bardzo mnie rozczarowaliście! mialam Was za innych, myślałam, ze zawsze, niezmiennie i bez względu na przeciwności tylko i wyłacznie poważnie podchodzicie do życia pomyślcie teraz jak odzyskać moje zaufanie ja idę obejrzeć serial sit-com, co oznacza, że być moze po uszczrbku powagi dooznanym na tym topiku uda mi się jakoś zbilansować jej braki (powagi) see you later!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie chcę sugerować, ale ja też czekam od "kogoś" na jakąś piosenkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z tym, co Szukanie wczoraj obiecał, chciałabym przez chwilę porozmawiać o kobietach oraz jednym z jakże istotnych elementów ich życia, czyli kolorze włosów osobiście ostatnio u fryzjera zaczęłam sobie życzyć efekt coś na kształt ciemnego blondu (baleyage) :classic_cool: BLONDYNKI • Blondynka niechcący zatrzasnęła drzwi samochodu, zostawiając w środku kluczyki. Na szczęście zostawiła lekko uchylone okno. Poszła więc na najbliższej stacji benzynowej i poprosiła ekspedienta o długi drucik za pomocą którego spróbuje wyciągnąć kluczyk. Po chwili na stację benzynową wpada mężczyzna i pęka ze śmiechu. Ekspedient pyta co go tak rozbawiło, więc mężczyzna opowiada jak blondynka próbuje drucikiem wyciągnąć kluczyk. Ekspedient zauważył, że nie ma w tym nic śmiesznego, że to bardzo dobry pomysł i że pierwszy raz w życiu spotkał tak pomysłową blondynkę. Na to drugi mężczyzna: - Owszem, ale druga siedzi w środku i mówi: trochę w prawo, trochę w lewo... • Co to jest, gdy jedna blondynka drugiej blondynce dmucha w ucho? Transfer danych. • Dlaczego blondynki nie lubią tartej bułki? Bo mają problemy z posmarowaniem jej masłem. • Blondynka robi zakupy, nagle dzwoni telefon (komórka)... - A to ty kochanie, skąd wiedziałeś że jestem w sklepie? • - Po czym poznać, że blondynka używała komputera? - Na joysticku widać ślady szminki. • Dlaczego blondynka sprzedała samochód? - Bo nie miała już pieniędzy na taksówki. • Dlaczego Pan Bóg stworzył blondynkę? - Bo owca nie potrafiła przynieść piwa. - A dlaczego brunetkę? - Bo blondynka też nie. • Dlaczego blondynka chodzi pod prysznicem? - Bo na szamponie było napisane wash & go. /inteligentna bestia/ • Co to jest: leży na plaży i ma iloraz inteligencji 70? - 70 blondynek. - Co to jest leży na plaży i ma iloraz inteligencji 76? - 70 blondynek i pies. • Dlaczego blondynki nie jedzą bananów? Bo nie wiedzą gdzie jest suwak. • Blondynka i brunetka jadą w windzie. Nagle winda zacina się. Brunetka woła: - Pomocy, pomocy... Nikt nie odpowiada. Brunetka mówi do blondynki: - Zawołajmy razem... - Razem, razem... • Co robi blondynka gdy jest jej zimno? Idzie do kąta, bo tam jest 90 stopni! • Co mówią nogi blondynki po wakacjach? Nareszcie znowu razem. • Przychodzi blondynka do fryzjera i mówi: Proszę mnie ostrzyc, ale nie może mi Pan zdjąć walkmana bo umrę. Fryzjer strzyże, ale w pewnym momencie trąca słuchawki, które spadają. Blondynka umiera. Fryzjer podnosi słuchawki i słyszy "wdech, wydech, wdech, wydech" • Dlaczego mózg blondynki jest nad ranem wielkości groszku? Bo puchnie w nocy. • Po czym poznać, że faks został wysłany przez blondynkę? Jest na nim znaczek pocztowy. • Jak zginęła blondynka pijąca mleko? Krowa usiadła. • Dlaczego blondynkom nie powierza się stanowiska windziarza? Bo nie mogą zapamiętać trasy. • Policjant zatrzymuje blondynkę jadącą pod prąd ulicą jednokierunkową. Policjant: "Czy pani wie, GDZIE pani jedzie?" Blondynka: "Nie wiem, ale gdziekolwiek by to nie było, to muszę być solidnie spóźniona, bo wszyscy już wracają!" • Brunetka i blondynka idą przez park. Brunetka nagle mówi: "Och, popatrz na tego biednego zdechłego ptaszka!" Blondynka spojrzała na niebo i spytała "Gdzie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawały kawałami ale blondynki mają taki delikatny urok zwłaszacza te "chłodne":) ale my to sobie możemy pogadać raczej o farbach do włosów a nie o inteligencji (o tym faceci;) ) Pola jak wyszedł baleyage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie blondynki! Te \"fabryczne\" i te farbowane! Kolor włosów się nie liczy, kiedy spotyka się przystojnego, ognistego Hiszpana, z którym testuje się stereotyp latynoskiego kochanka... Przynajmniej do chwili rozpoczęcia rozmowy tuż \"po\"... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/blondynka/ac3478d69a3c81fa62e60f5c3696165a4e5e6ac4.html :) Włosy i tak się odgarnia na bok ;) wiec kolor sie nie liczy... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/4non+blondes/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego musi być blondynka i to koniecznie z błękitnymi, niewinnymi oczętami i dla równowagi z dużym biustem? Kto tak ustalił? Statystycy? Ankieterzy? Jury złożone z samców alfa? Oglolić na zero Pamelę Anderson! Który facet się obejrzy? Odpowiedź: każdy. Przecież i tak żaden nie patrzy powyżej standardowych kryteriów kobiecości:) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/blondie/17ba0791499db908433b80f37c5fbc89b870084b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×