Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

no właśnie czy to mozliwe, że ta sexbomba po pokonaniu drogi światłowodowej dokona wymiany szyby z rysą na taką przez którą oglądany świat będzie bardziej przypominał ten z marzeń :-) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/rysa+na+szkle+urszula/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tyle mego to, co się śni " zanim sexbomba doda dotrze to warto, z wciąż jeszcze żywymi marzeniami, zapaść w sen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. A jeśli już śpisz... Na pewno śpisz... A nawet jeśli nie, nie odpowiadaj. . . . . . Nie mogę się powstrzymać, forgive me tonight ;) Niezależna dusza przejmuje kontrolę. Skubana. . . . . . . . http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/sztywny+pal+azji/17ba0791499db908433b80f37c5fbc89b870084b.html Wpisuję hasło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałem sumienie tą przyjemność i powiem Ci jedno wojsko przereklamowane jest ale dnia w którym wychodziłem nie zapomnę nigdy po raz pierwszy w życiu poczułem się tak naprawdę wolny piany byłem jak świnia ale ze szczęścia aż płakałem takie to silne uczucie było i nikt mi tego nigdy nie odbierze z perspektywy czasu warto było męczyć sie rok dla tej krótkiej chwili prawdziwej wolności :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzenie z większości stanów jest godne pochwały, także z wojska:) Ja jestem zdeklarowanym pacyfistą - i tak już nie ma granic:) Tych, którzy bawią się żołnierzykami - włożyć do transporterów i na wsodnią granicę Afganistanu... Rozrywki trochę :) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/para+wino/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, załamujesz mnie również dziedzina wiedzy w klimacie militarno - obronnym (wojsko, broń, wieża) nie jest Ci obca jestem coraz bardziej onieśmielona i z tego powodu nie będę miała o czym z Toba rozmawiać no chyba, że znasz się również na kosmetykach dla kobiet bądź trendach mody jesień-zima 2008 ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, bardzo mnie zasmucasz tą informacją źle wyglądam w tym kolorze :-( czy wieści Twoje pochodzą aby na pewno z wiarygodnego źródła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz powaga, nie daję się wkręcić projektantom, którzy co sezon proponują modę ze skrajności w skarajność, tylko po to by odciążyć nas z nadmiaru waluty :-) ;-) ma się ten swój styl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, czyli jednak z wiarygodnego próbowałam zaprzeczać swojemu smutkowi udajac, ze mnie to nie smuci (patrz post wyżej) ale nie da się oszukac własnej natury :-( :-( teraz - w tych brązach - to juz na pewno nikomu się nie spodobam buuu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna nadzieja w tym, ze Szukanie umie też udawać, stąd/ergo będzie swobodnie i wiarygodnie udawał, że mu się podobam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę to takie angielskie za bardzo Ty będziesz udawać że Ci w brązach ładnie a On że mu się podoba no nie wiem nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte koło, jesteś niewiarygodnie, wręcz niewyobrażalnie pomocny, mianowicie pozbawiasz mnie ostatnich złudzeń :-( teraz mogę swobodnie i nieskrępowanie zacząć smęcić, narzekać i płakać, a Szukanie wklei na pocieszenie jakąś piosenkę, w zwiazku z powyższymn - pomimo tego, że wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały, iż rozmowa moja z Szukanie przestanie się kleić, to jednak jest jeszcze promyk bądź też światełko w tunelu bardzo, przegromnie Ci dziękuję i jeżeli tylko los pozwoli, i będzie okazja postaram się w dwójnasób odwdzieczyć za Twoja pomoc i inspirację, przy okazji licząc na dalsze wsparcie duchowe, które zaliczysz sobie na konto dobrych uczynków i nagrody w niebie ***************** Viva piąte koło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spieszę donieść, że ma tematyce militarnej się nie znam zupełnie. Jest mi tak dalece obojętna jak moda sakralna :) Zabawnie by wyglądał generał podczas wygłaszania płomiennej homilii o miłości, zgodzie i braterstwie:D A sutanna wnocy to podobno świetny kamuflaż :D Wniosek jest taki, że na modzie się również nie znam pomijając okazjonalne podczytywanie kolorowych magazynów dla Pań, które wpadną w ręce u fryzjera czy kobiet z dalszej rodziny. Zaczynam od rubryk \"porady\" na wszelkie bolączki dnia codziennego kobiet ;) Forum nie odbiega zasadniczo od reguł tego gatunku literackiego. A w temacie podobania cytat z CK Dezerterów, gdzie na dąs panny szlachcianki: "bo ty mnie już nie kochasz...:( " frajter Kania odpowiedział: "Kocham cię przed, w trakcie i po... - w trakcie najbardziej!" :p Kobieta podoba się zanim się ubierze/rozbierze , w trakcie ubierania/rozbierania i jak jest ubrana też - w trakcie najbardziej:) Nieważne w co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, tak! właśnie musiałam się na chwilę oddalić w celu odbycia pierwszej porcji płaczu wracam i oto efekty przerosły moje oczekiwania - Szukanie już udaje, że postara sie zainteresować modą damska, co wiecej fryzjerstwem oraz innymi dylematami kobiety współczenej, które towarzyszą jej codziennemu życiu, oraz - co również godne jest zauważenia i podkreślenia - procesem mojego ubierania się i analogicznych do tego czynności piąte koło, jeszcze raz niewyobrażalnie mocno składam Ci moje wyrazy wdzięczności, to wszystko dzięki Tobie, czyli natchnieniu, wsparciu, pomocy i wskazówkom, których mi udzieliłeś jestem pewna, że los Ci to wynagrodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. mam nadzieję, że tego topiku nie czytają tzw. osoby poważnie podchodzące do życia :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×