Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Szukanie jeśli o mnie chodzi w przypadku wszystkich uczuć nie potrafię być bezczynna i obserwować:) Może i ciekawe ale u mnie zaraz się włącza przycisk pod tytułem "jest źle - zrób coś" - jestem z tych co nie potrafią usiąść i płakać jeśli już to bardzo krótko. Albo rzucam wszystko i jadę tam gdzie trzeba być albo (bo nie zawsze jest to możliwe) zagłuszam zajmując czymś myśli i ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czrko 🌻 :-) ja się nie tłumaczyłam z pobytu tutaj, bo chyba nie ma z czego? (wbrew pozorom jestem dorosła ;-) trochę sie wyzłośliwiłam, nie ma Samiczki to postanowiłam skorzystać z okazji ;-) Retro, mam nadzieję, że nie przeholowałam z tym żartem? :-) i że nie jest tak: http://elusja.wrzuta.pl/audio/3pSfBHItup/timbaland_feat._one_republic_-_apologize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profilll No tak...Dopadła nas Nasza-klasa...;) W tym przypadku nefrytowokotkowa ambiwalencja jest stukrotnie wzmocniona, ponieważ nawet gdyby wszyscy mieszkańcy naszego pięknego kraju mieli profile na N-K, mnie tam nie było, nie ma i nie będzie. Ale... Dla Kafe można zrobić wiele ;) Może zmęczeni sztucznym blichtrem właściciele kont z tysiącami znajomych dzieki temu nas odwiedzą, by odpocząć? Oczywiście, proszę bardzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu pozazdrościłam mojemu idolowi - komiczne, jemu często pisałaś, co myślisz o tym, że był na kafe np. w niedzielny poranek itp Polka:) przede wszystkim to chyba tylko raz napisałam, - no dobra, dwa. :) Poza tym między tobą a Komiczne widzę subtelna różnicę... ty jesteś wolną kobietą, on zajętym facetem.. jemu bardziej nie wolno niż Tobie:))) inaczej: on bardziej nie powinien niż ty:) ale usprawiedliwiam go: faktycznie w soboty i niedziele wpada tylko na chwilę, pewnie wtedy gdy jego Kot bierze poranny prysznic... i jestem pewna że robi to tak, zeby Kot nie zauważył....:) Ale chyba się wszyscy ze mną zgadzają że bez Komika, oj, byłoby ciężko....:))) Apel do Komicznego w Świecie Równoległym ( mam nadzieję ze za przyzwoleniem autora, choć nie pytałam..:) Komiku, "nie opuszczaj nas.... nie opuszczaj nas... nie opuszczaj nas......" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, o mało się przez Ciebie nie udławiłam przed chwilą (bt. jem słodkie, świeżo upieczone bułeczki z jagodami, mniam!) :-D :-D należy się za to jakaś rekompensata od Ciebie, bo nie jestem ubezpieczona na okoliczność zejścia ze świata z powodu wybuchów śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynaaaa Ty też mnie prawie nie uśmierciłaś na topiku crAema :-D dawaj za to jakiś song! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola nie kupisz ubezpieczenia od ataku miłości pieska w potrzebie, który nóżki kocha :D:D:D ----- co się nagle owocowo zrobiło? Justyna także o owocach miękkich? :p A nie ma tam .... tatuażu ;) (popularnie zwanej dziarą). Może wymoderowano?;) Dziura się nie kończy. Jej nawet wcale... nie ma! :D:D:D:D:D http://pl.youtube.com/watch?v=kP0ML6-LjWc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziuro w całym/Justynoooo 🖐️ :-) PS. ktoś mnie zaraził obsesją i sprawdzam teraz ilość logowań użytkowników, szybko Ci rośnie ta liczba w ciągu popołudnia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola--możemy iść pod warunkiem, że pójdzie z razem z nami najwspanialsza, najpiekniejsza i najmilsza kobieta, jaką znam - Justyna:) ale to dopiero wieczorem, teraz idę do Galerii🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energetyzujące słowa wpisują się w dźwięki poranka. Obudzić Was? Full Volume! Rozdrażnijcie w sobie wściekle pobudzonych męskością Adonisów i posągowe Wenus dla jednoznacznie zaklętej w kobiecości mitologii... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/obudz+wenus/da4b9237bacccdf19c0760cab7aec4a8359010b0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×