Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Szukanie, czyli sprawy medyczno-zdrowotne też nie są Ci obce? bo rozumiem, że całkiem nieźle potrafisz zdiagnozować np. stan swojego układu krwionośnego, czy tak? ;-) chyba szczęściarz z Ciebie? :-) http://pl.youtube.com/watch?v=e7i8aeQu1bU Mam nadzieję, że odpowiesz "tak" będzie można optymistycznie zakończyć noc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czego to dzieci nie wymyślą..." :-D dokładnie, zachciewa się tym dzieciakom! żeby chociaż były grzeczne i chodziły wcześniej spać to jeszcze ... ;-) Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układ krwionośny filtruje całkiem, całkiem... ;) A filtracja zależna jest przecież od pospolitego ciśnienia hydrostatycznego!! To jest takie moje małe niedomaganie związane z tą przewrotnie płatającą figle resorpcją. Każde dziecko wie, że resorpcja płynu tkankowego z przestrzeni okołonaczyniowej do wnętrza kapilary wywołana jest przez ciśnienie onkotyczne. Nie dajmy resorpcji zapanowac nad filtracją!!! To droga do niedokrwienia... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/transfuzja/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html Na wszystkich przenajświętszych bogów Kafeterii - jak z tym żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia - to Ty napisalas ostatnią wypowiedź, czy cream sie pod Ciebie podszywa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, padłam ze śmiechu chociaż właściwe sobie zawdzięczam tę kurację i prace mięśni przepony, bo pytanie wysnułeś na podstawie moich wczorajszych analiz stylu literackiego creama :-P P.S. mnie się nie za bardzo chce spać, bo już spałam w godz 23 do ok 2a.m. to co robimy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- To co robimy? - zawisło obiecująco w powietrzu znad butelki z napisem Polo-Cockta. - Idziemy na siłownię? - zachęcająco zagaił Komiczne wrzucając dres do torby. - Zabierzmy lekturę na drugie pierwsze śniadanie! - krzyknął Szukanie, sięgnąwszy do lodówki na półkę z napisem: liter-atura . - Tylko czy jeden tom "Pani B(r)ovary" nam wystarczy....? - zafrasowany Komiczne akurat skończył wkładać sobie lewego adidasa. - Może Szukanie jest bardziej winny? - "To nie moja wina", że akurat na Cloud-Townsend, i to wytrawne masz teraz chęci. Sklep już zamknięty... - Szukanie dał wyraz. Naraz zaświtała alternatywa: - A może .. po jabolu? - Jeśli już - Pola wyrwana z American Dreams zerwała się z pościeli - to może słodki cream? k Kafeteryjnie nieśmiały, ale jaki słodki! - rozmarzyła się... Mmmm. - A wafielka niet? - Szukanie z utęsknieniem spojrzał na plastikową tackę, pozostałość po pierogach z wczorajszego dnia. - Jeszcze wafelek, taki cieniutki.... Cyrk normalnie i to w sobotę. - Wiadro, bo będę ćwiczył! - Komiczne chwycił kluczyki wypasionej fury, nie zważając na pozostałych. - Nie jem! Za żadne skarby! - Dzisiejszy cel to 93,197 kg! Kiedy Retro otworzyła oczy, zgłosiła temat do moderacji... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak śmiesznie jest zdac sobie sprawę że mój gust muzyczny w ostatnich miesiącach jest kształtowany przez niejakiego 18 latka...:) jak to się stało..? nie wiem dokładnie, ale trafił bardzo dobrze w taki okres w moim życiu że pod względem muzyki nie miałam pomysłu co dalej... Wszedł w tę nisze ze swoimi kawałkami , które po prostu zaakceptowałam.... Zupełnie bezwarunkowo.:) Obserwuję jak poprzez akceptację jego muzyki, szuka akceptacji dla samego siebie. Czasem na pytanie: Podobało się pani? , wystarczy go klepnąć po kumpelsku przez łopatkę i powiedzieć: Bardzo mi się podobało, dzieki. A czasem nie odpuszcza, i trzeba dokładnie przedyskutować jakies wejście basu, albo kawałek tekstu....:) albo wokal... \"If love is a labour, I\'ll slave till the end...\" Spytałam go czy rozumie czego słucha. Oburzył się. \" Oczywiście że rozumiem.\" Miałam zapytać czy na pewno rozumie, nie tylko słowa, ale i sens przecież... ale dałam spokój. Dla niego to chyba jeszcze nie czas... Wrzucam ten kawałek aby pokazac co 18 latek ma do zaoferowania 32 letniej kobiecie....:) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/swing+life+away/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem. Swing life away- Rise against, jakby ktoś był ciekawy.. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) w kwestii tęsknoty też coś dorzucę: pamiętam że napisałam kiedyś na forum że tęsknota to jedno z fajniejszych i bardziej ciekawych uczuć.... odwołuję te głupie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownico dawno nie widziana....:) kwiatuch :):) 🌻 Pola:) Dajżeż spokój, dziewczyno!:) czym się przejmujesz...? :) A swoją drogą: masz przynajmniej nauczkę żeby w określonych porach spać, a nie pisać na Kafe w stanie obniżonej sprawności umysłu...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dźwięki wzmagają potrzebę kontaktu;) Muzyka słuchana w większości dla rozrywki nie musi mieć poważnego przesłania. Nawet tekst rozumiany powierzchownie może nie trafiać do nas i traktowany jest jak uzupełnienie dźwięków. Za to na przestrzeni lat wraz z kolejnymi doświadczeniami życiowymi tekst zaczyna "przemawiać". Nie trzeba nikomu przyspieszać tego czasu. Jak objaśnić 18-latkowi, który właśnie przyszedł ze szkoły i rzucając plecak na podłogę uruchamia sprzęt w celach czysto rozrywkowo-luzujących po "ciężkim dniu", aby w pełni odczuł treść słów matki ciężko doświadczonej przez życie np. utratą dziecka? Ale teraz może coś lekkiego jak myśli podszyte wiatrem, z dedykacją? :p http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/justyna/1b6453892473a467d07372d45eb05abc2031647a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, po prostu pozazdrościłam mojemu idolowi - komiczne, jemu często pisałaś, co myślisz o tym, że był na kafe np. w niedzielny poranek itp :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro - kwiatuch [ kwiat] 🌻 🌻:) właściwie bukiecik:) Polcia dobry duszku Ty się niczym nie przejmuj:):) Późna pora ma to do siebie że mówi/pisze się dziwne rzeczy;);) Szukanie masz rację:) te dźwięki tutaj płynące są mocnym magnesem oczywiście obok osób, które piszą:) Padło już mnóstwo fajnych linków, które mam w ulubionych:):) a muzyka wbrew pozorom wychowuje:) ale ponieważ jest leniwa sobota wrzucę coś bardzo niewychowawczego:D http://sledz27.wrzuta.pl/audio/14ahaQEKAa/kukiz_piersi_-_rozjebalem_sie_na_drzewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, ja się nie zgadzam, że to NIGDY nie może być fajne uczucie czasem może bo może być siłą napędzająca do poszukiwania, odkrywania, marzeń ... jednak jest pewien warunek, jeżeli dawka tęsknoty będzie za duża to może zacząć działać destrukcyjnie, a więc demotywująco (brak wiary we własne możliwości, lepsze jutro itd) rozmawiałam parę lat temu z bardzo bogatymi młodzieńcami, którzy twierdzili, że mają wszystko, nie pragną niczego, nie mają żadnego celu, nie tęsknią za niczym nie wyglądali na szczęśliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozylam na NK profil Kafeteriuszy.I chcialam zapytac czy moge Cie tam zacytowac.Chodzi mi o ten fragment : Ludzie się rodzą na pomarańczowo... Potem kształtują im się organy dobrego i złego smaku, wyostrza wzrok, raczkują emocje w postaci emotikonek. Mały czarny nick siada, wstaje i zaczyna biegać po topikach. -------------- Chcialabym go umiescic w rubryce " czym sie zajmuje" Nie musze mowic ze ten fragment, jak i reszta oczywisice wspaniale obrazuje kaffe.Tutaj podaje linka do profilu zebys mogl sam zobaczyc. http://nasza-klasa.pl/profile/15256886

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×