Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość Ju......
I jeszcze pozostaje dylemat: mieć ciastko czy zjeść ciastko? Oczywiście, czekolada rozpuszcza się w ustach a nie w dłoni.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Czyli pozostaje nadgryźć i miec nadzieję, że to innych zwykłych czy niezwykłych ciasteczkowych potworków/potworzyc zniechęci do konsumpcji. Ciastko ma tu nic do gadania, samo w usta nie wejdzie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Heh, mam własnie ciasteczkowy dylemat.:( I nie o byle jakie ciacho chodzi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Rerto:), po przedawkowaniu ciastek tak. A co polecasz, żeby być z ciastkiem sam na sam pare godzin i nawet nie próbować go liznąć, kiedy w noce śni się o nim a we dnie marzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A co polecasz, żeby być z ciastkiem sam na sam pare godzin i nawet nie próbować go liznąć, kiedy w noce śni się o nim a we dnie marzy?\" Ju... :) Może język na supełek..? :) Szczerze.? :( nie wiem .... Ale pytanie mam trzeźwe: czemuż miałabyś nie liznąć..? :):) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem krótko - wow! :) Szukanie, mam też pytanie - kto ocenzurował link do "--co się znalazło" Bo rozumując logicznie cenzura to wynik kontroli twórczości, więc trochę się zastanawiam, któż to tak Cię kontroluje? :P ;-) Justys, czy wzdychasz do tego samego obiektu, o którym pisałaś gdzieś tak trochę ponad miesiąc temu? Czy może na rynku pojawiło się jakieś nowe "ciacho"? :D Dodatkowo zastanawiam się nad moim odpowiednikiem danych, które Szukanie zilustrowanymi przez fragment "--czego się szukało kiedyś" i nic nie mogę sobie przypomnieć :O Na pewno nie był to Bratt Pitt, ani też George Clooney ... Może trzeba mi do apteki po miłorząb japoński i lecytynę, a tak zupełnie przy okazji nabędę sobie ten Ciachogast ®PRO? :D ;-) A dawno, kiedyś, to jeszcze taki on był w stanie przykuć mój wzrok. I okazuje się, że dobrze celowałam, bo pan starzeje się wyjątkowo ładnie ;-) Dodam, ze nie chodzi o światowego idola, ale wklejam ten film bo Nilsen też śpiewa super:) http://pl.youtube.com/watch?v=nCq0JyV7jnU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola.............. przykro mi rozwiewać Twoje złudzenia, ale ten facet jest zabotoksowany na maksa:P:P:P:P:P Jestem wredna i złośliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry, A ja tam myślę, że tylko odrobinkę :P :) zresztą jakie to ma znaczenie? i tak go nigdy nie spotkam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniosę :) Tym sposobem będę pierwsza z wpisem w tym miesiącu, w tym roku szkolnym i w tym sezonie rozrywkowym :classic_cool: ;-) A przy okazji kawałek, który może też przypominać, że chyba każdy z nas łaknie kontaktu z innymi ludźmi, i że ten kontakt to czasem frapujące doświadczenie :) http://kosmiteq.wrzuta.pl/audio/f3aaGlJeYw/nickelback-how_you_remind_me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
witam no i po dylemacie. widocznie nie bylo mi pisane go poznac. ale dzieki za zainteresowanie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Powiedzmy, że kuracja Ciachogastem pomogła i wszyscy są mniej lub bardziej rozkosznie zadowoleni:) Ju Nie nadgryzaj ciastek. Nie w każdym miejscu. To czasem boli :p ----- retro "Spożycie w nadmiernych ilościach może spowodować efekt przeczyszczający" Masz rację. Tylko kto by się tym przejmował akurat podczas samego aktu spożywania? :) Wtedy wydaje się, że każda ilość jest do strawienia... Może ciacho poznaje się po tym, jak smakuje na końcu? :p:p:p ----- pola "Szukanie, mam też pytanie - kto ocenzurował link do "--co się znalazło" Bo rozumując logicznie cenzura to wynik kontroli twórczości, więc trochę się zastanawiam, któż to tak Cię kontroluje? " Samokontrola :D Inaczej wiesz... Ujawnianie danych osobowych grozi guzem:) Reasumując ciasteczkowe dylematy: ----------------------------------------------- Nie ma pewności, ile w najsłodszym wyrobie cukierniczym jest ukrytej toksycznej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Szujajacy ciastka nie boli, bo - jak glosi powiedzenie - ciastka i ryby glosu nie maja. oczywiscie wyjatkiem sa leszcze, bo niektore glos maja - i to jaki:P boli natomiast, jak sie przekoziolkuje przez 30 schodow. wtedy od bolu fizycznego gorszy jest tylko bol niezrealizowanych planow. taka jest moc pozytywnego myslenia, ktore zawsze skutek odwrotny przynosi. mozna prosic o jakis zabawny tekst na pocieszenie dla polamanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się przypomniało z aktualnych tematów, które weszły gdzieś na Kafe kuchennymi drzwiami.... Ach, te internetowe romanse! :) http://www.youtube.com/watch?v=Gw98opYfolQ "Miej baczenie internauto, kiedy kilkasz...." :p A kiedy faktycznie sprzęt nie wytrzymuje obciążenia sieciowego żaru klikania, to zamiast wymiany modelu zawsze jest możliwy serwis pack. :D:D:D http://www.youtube.com/watch?v=y_x79JbHD_o&feature=related Kucharzu, nie daj się kuchennym insektom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorza_polarna
jakoś tak dziwnie mówisz dziuro, nijak cię zrozumieć, tak technologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju, nie przejmuj się Następnym razem dopadniesz drania:) ----- zorza_polarna Wiesz, może to dlatego, że jestem technokratą z humanistyczną duszą i myśli nieuczesane biegają po zakamarkach twardego dysku nie tymi kabelkami, które odpowiadają za sens, tylko tymi drugimi :) Zorzo, zostań z nami - nawet następne pół roku.... http://www.youtube.com/watch?v=CXs6HyN_JeU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może ciacho poznaje się po tym, jak smakuje na końcu? " Jak również po skutkach ubocznych typu puste kalorie oraz utycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Polcia na końcu to trzeba polknac" No tak, ale jak ktoś na diecie to kwestie typu połknąć, ugryźć, smakować itp stają się bezprzedmiotowe. Ja właśnie tak sobie myślę, że na stare lata to już by trzeba definitywnie wprowadzić zdrową żywność ... :P Czrko, Na co się przerzucasz, na netię? Pytam, bo mam dość częste problemy z netem i może by tak zmienić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola :)🌻 To bardziej złożona sprawa. Net chodził dobrze - tylko nie możemy przedłużyć umowy. Zdecydowaliśmy się na Dialog Zobaczymy jak będzie się sprawował. Nie znam się na tym w ogóle ale widziałam u znajomych, że radiówka to badziew. Netia nie wiem. Nie jestem za bardzo pomocna;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
Stare lata, Polcia, beda jak zaczniesz liczyc lata wstecz. choc pewnie i wtedy bedzisz mloda - chocby duchem.:P ale skoro rozpatrujesz przerzucenie sie na zdrowa zywnosc, to chyba teraz ciastek skosztowac powinnas jak najwiecej. zeby nie zalowac potem.:) no to wymieniac mi prosze operatorow szybciutko:) o netii slyszalam same pozytywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×