Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

JU, koteczku, ja zawsze mówiłam, ze mam spaczony gust:D:D Niestety to jest dla mnie ideał :P Wyski, niebieskie oczy, inteligentny jak cholera, złosliwy, poczucie humoru niesamowite.... cóż... :classic_cool: Retro, bohu pomiłuj... Carey??O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie wg mnie
szarooki blondyn :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Czarodziejko, zdrówko w porządku poza krwawiącą nogą, dziękuję, ale z planów nici. A własnie się ładnie rozpogodziło i, co ważniejsze, karaoke się za godzine zaczyna.:):D A Ty wyprawiasz dzieci do szkoły niedługo, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Tez obstawiam, że Szukający jest szatynem i piwnych bądź zielono-szarych oczach. A wzrost poniżej 190 cm, szczupła sylwetka. Kotka, nie mówię, że facet nie jest :classic_cool:. Żle się wyraziłam - jest przystojny i bardzo męski, ale coś tam mi nie pasuje w nim. Ale wybrzydzamy, fiu, fiu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju jak to krwawiącą?? Na ostry dyżur leć jeśli to coś poważnego! Nefrytko dopisuję się do klubu kochających niebieskie oczy:D też stawiam ciemne włosy niebieskie oczy;) Ju jeśli pytanie o dzieci było do mnie to nie posiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju, na litości.. jakby wszyscy mieli taki sam gust, ludzkość by wygineła wieki temu:P:P:P A ponadto on jest dla Ciebie za stary:P:P:P A do mnie pasuje:D:D:D:D Jak sie czujesz? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, Jesteś kontuzjowana i krwawisz??? To śmigaj do lekarza, może trzeba zszyć ... Nefry, skoro dostrzegłaś tyle podobieństw między Szukaniem a House'm to myślę, ze oni też należą do tego samego typu wizualnie, z zaznaczeniem, że Szukanie jest o pokolenie młodszy :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Czarodziejko, to przepraszam najmocniej, cos mi się ubzdurało, że masz dwójke. No cóż, może to przepowiednia?:P O mnie się nie martwcie, szkło mi wczoraj wyjęli, więc kiedyś się zagoi. Nic poważnego tylko pech jak zwykle.:P No ale starczy o tym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju, zarazo, jesteś niereformowalna:D POla... widzisz House wiekowo do mnie pasuje:P:P:P:P Reszta w domysle:D:D Podczytuje fanfiki i wyje ze smiechu....:D:D:D no i czekam na pewein opóźniony lot:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy przetarte ze zdziwienia, propozycje i preferencje obejrzane! :):):) Drogie Panie w Równoległości! Punktacji... punktacji brakowało! :p Toż to niecny... CIACHOHOLIZM w zaawansowanym stadium! :D:D Dobrze, że tego nie potrzeba leczyć :D Tylko jeść, jeść, jeść.... Przykłady - można najechać myszką ;) będzie full screen :) http://aleciacho.blogspot.com/ ************************************************ Z cyklu: Rady dietetyka-ciachologa: ************************************************* JEŚLI ZOBACZYSZ INTERESUJĄCE CIACHO I MIMOWOLNIE SIĘ OBLIŻESZ, UGNĄ CI SIĘ KOLANA A OKOLICE BRZUCHA DADZĄ ZNAĆ, ŻE JUŻ CZAS NA COŚ SŁODKIEGO - to oznacza, że właśnie spadł ci poziom cukru we krwi a enzymy szaleją :) RADA: ----------- Uzupełnij braki! Zadzwoń do znajomego cukiernika i zamów trzy słodkie kawałki na wieczór. Jeden zjedz przed, drugi w trakcie, a trzeci po... zastanowieniu się, czy nie zamówić jeszcze ze dwa. I koniecznie - co najmniej jeden na rano! ************************************************ Nie ma możliwości przejedzenia się. Ale... Ponieważ telewizyjna reklama nie zawsze kłamie, zanim się zje ciacho należy posłuchać ostrzeżenia: \"Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do ciacha, bądź skonsultuj się z ciachologiem lub ciachoceutą.\" UWAGA: Stosować się ściśle do wskazań! :p http://www.youtube.com/watch?v=-RrlkXQshd8 ___________________________________________________ * Po przerwie dla spokoju sumienia podamy jeszcze dokładną ulotkę dla zażywających ciacha pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************* Ciachogast® PRO ******************************* ULOTKA DLA ZAŻYWAJĄCYCH PAŃ: (Testosteranidum 100% ) Ciacho w całości do wielokrotnego użycia po kawałku OPIS DZIAŁANIA: ---------------------- Ciachogast ®PRO usuwa dolegliwości objawów spadku poziomu cukru we krwi. Jedno ciacho działa przez 6 - 8 godzin :classic_cool: WSKAZANIA: ---------------------- Zaspokajanie głodu (hipo-ciachomii), objawowego i rzadziej bezobjawowego. SKŁAD: ---------------------- Ciachogast ®PRO w postaci smacznego kawała ciacha zawiera 100% testosteronu w postaci stałej a częściowio płynnej. Substancje pomocnicze: romantyczny nastrój, odrobina alkoholu, stearyna w postaci świec. Zanim zastosuje się Ciachogast ®PRO… PRZECIWWSKAZANIA: --------------------------- Nie stosować poniżej lat 15-stu. Nie zalecane dla szczęśliwych mężatek. OSTRZEŻENIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: ------------------------------------------------- Nie ma :classic_cool: Przed aplikacją należy zasięgnąć opinii na Kafeterii. Może ktoś miał jakieś doświadczenia :p STOSOWANIE PODCZAS CIĄŻY: ---------------------------------------- no, co Pan.... Panie doktorze.... bez przesady proszę ;) Należy się wstrzymać i podać ciacho dalej... WPŁYW CIACHA na ZDOLNOŚĆ PROWADZENIA SIĘ i SPRAWNOŚĆ PSYCHOFIZYCZNĄ ----------------------------------------------------------- Ciacho wydatnie poprawia zdolność i sprawność :D Podczas jazdy mogą wystąpić: Szalone zawroty głowy, besenność, krzyk, spazmy, mimowolny płacz lub śmiech, a także zaburzenia świadomości trwające nawet kilka minut* -------- *niepotrzebne skreślić :p DAWKOWANIE I SPOSÓB UŻYCIA CIACHA: ----------------------------------------------------- Dorośli i dzieci od 12 roku życia: W przypadku wystąpienia niedoborów cukru należy zastosować wybrany z paczki Ciachogast® PRO Jeśli po użyciu dolegliwości utrzymują się dłużej lub nawracają, można użyć następny kawałek. Nie należy stosować więcej niż.....wg potrzeb :D:D Ciacho należy schrupać w całości nie rozgryzając wątpliwości, popijając niewielką ilością alkoholu. W myśl zasady, że co za dużo to nie zdrowo - Ciachogast® PRO nie należy stosować dłużej niż przez weekend :classic_cool:. Jeśli dolegliwości nie ustępują po kilku weekendach zażywania, należy bezzwłocznie zasięgnąć porady zaprzyjaźnionej zakonnicy...Może Cię coś opętało :p DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE: ----------------------------------- W wyniku przedawkowania Ciachogast® PRO mogą wystąpić przemijające objawy niepożądane. Zupełny brak sił bądź przeciwnie - nadnaturalne pobudzenie do życia:) Nie istnieje specyficzna odtrutka w przypadku zatrucia. Leczy się za pomocą czasu, bądź innego ciacha :) W razie zatrucia należy skontaktować się z Kafeterią. Ciacho prawie zawsze wywołuje zaburzenia rytmu serca (przyspieszenie czynności), zaburzenia żołądkowe w postaci ścisku w dołku ze stresu czy się uda dobrze zażyć oraz nadmierny błysk w oku i nadwrażliwość dotykową oraz werbalną na czułe słowa;) UWAGA! ------------- Przed użyciem należy sprawdzić datę przydatności wydrukowaną w dowodzie osobistym. Stosowanie ciacha po upływie tej daty może skutkować niezadziałaniem!!! :p Stosować w każdym miejscu i czasie i w dowolnej wilgotności powietrza (nawet w saunie). Chronić od znudzenia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla nielubianych koleżanek. DOSTĘPNE OPAKOWANIA: Ciachogast® PRO naljepiej działa bez opkaowania :) ********************************************** ŻYCZYMY SŁODKIEGO ZAŻYWANIA :p:p:p:p:p http://www.youtube.com/watch?v=dlPVuIDsCag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prośbę retro (za miłe słowa): " namówcie Szukanie co by wkleił swój typ" Wklejam mojego typa :p http://www.youtube.com/watch?v=5xQ6nhz3ALQ&feature=related A dla uzupełnienia... --czego się szukało kiedyś: http://www.youtube.com/watch?v=En6vrQFJeKE --co by się chciało znaleźć: http://www.youtube.com/watch?v=EXe8_kvWzZA&feature=user --co się znalazło: [ ocenzurowano ] :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz takie panie? :D Pozazdrościć wyobraźni:p:p:p A może podpowiem po cichu, ale wyraźnie.... : ...[szeptem.... wklej zdjęcie faceta, który cię kręci.... tylko ciiii, żeby się twój facet nie dowiedział....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Najsmakowitrze ciacha juz dawno wyprzedane. Zostaje jedynie albo obejść się smakiem, albo w chwili nieuwagi podwędzić sprzed nosa i szybko spałaszowac ze smakiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Co nie oznacza, że popatrzeć nie można czy liznąć od czasu do czasu.;) Chociaż, jak mówi pewna osoba, przyjemności trzeba sobie stopniować.:) W końcu apetyt rośnie w miare jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×