Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sunny_day

Ciąża opinia lekarska???

Polecane posty

Gość Sunny_day

W połowie marca miałam ostatnią miesiączkę. Od razu pobiegłam po test ale wyszedł negatywnie. Ponieważ nie pojawił się również kolejny raz pobiegłam na badanie BHCG. Wynik ujemny. Straciłam nadzieję na ciążę i szykowałam się powoli do wizyty kontrolnej pod kątem zaburzeń miesiączkowych. Jakieś 2 tgodnie temu zaczęły potwornie boleć mnie piersi. Wczoraj kupiłam test i wyszedł pozytywnie....powtózyłam go z tym samym rezultatem i tak samo dziś również z wynikiem dodatnim. Zaniepokoiło mnie to więc poleciałam jeszcze dziś do ginekologa. Zbadał mnie i powiedział. Powiększone endometrium 15mm. Pęcherzyka nie widać i datując że liczył od ostatniej miesiączki, to jak na tak poźną ciąże dawno już coś by było widać. Opowiedziałam mu całą historię a on na to że możliwe że zaszłąm dopiero teraz i dlatego nic nie widać bo ciąża ma góra 2 tygodnie ale stwierdził że póki co pod tą dignozą się ne podpisze. Powiedział że albo mam kłopoty z endometrium albo jestem w ciąży. Na moje pytanie co znaczą trzy testy pozytywne, odpowiedział że testy się czasem mylą a przy powiększonym endometrium może być pozytywnie. ??? No ok ale 3!!!!!!!! Poszłam zrobić test i jutro po 17 mam wyniki, tylko że teraz spać nie mogę....bo boję się wierzyć że jest dzidzia. Kiedyś miałam już nie ra zUSG i nigdy nie miałam problemów z endometrium. Babka któa pobierałą krew była położną i tez potwierdziła tą wersję ale powiedziała że powiększone endometrium bywa prze dokresem. Na moje pytanie o testy nie udzieliła żadnej informacji. Proszę was o radę bo ta 17 jutro to wieczność dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co sie stresowac. lekarz pewnie bez badania krwi wolal nie dawac diagnozy nie dziwie mu sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny_day
Staram się od dawna i nie martwiłabym się gdyby nagle okres się nie pojawił teraz i doszło do zapłodnienia. Ale jeśłi to 2 tydzień to gdzie się podziała moja miesiączka na dwa cykle i jak to możliwe żeby zajść w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie mysle ze skoro testy pozytywne to pewnie bedziesz mamusia. Jak ja sie staralam o dzidzie to robilam test w dniu spodziewanej miesiaczki i po tygodniu oba pozytywne poszlam do ginekolog a ta ze to za wczesnie na jakiekolwiek badania mam wrocic za 4 tygodnie no ale liczy sie od ostatniej @ wiec bylby 4 tydzien poszlam do innego lekarza i juz w 5 tyg zrobil mi usg i zobaczylismy z męzem 7 mm kropeczke nasza córcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoko90090
ja tez mialam ostatnia miesiaczk jak ty.bylam na badaniu i powiedziała ze mam powiekszona macice nic mi nie powiedziala ze ciaza ja aie jej pytam a ona ze na to wskazuje on nie moze powiezdziec czy jest na 100 proc bo niemam jeszcze usg ide za tydzien to bedzie widac ale mysle ze tak bo mialam wymioty sennosc , zmiana apetytu 3 testy pozytywne i sie staralismy o bejbi. nie czujesz tego ze jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie mialam zadnych objawów moze ty tez nie masz. Życze Wam szczęścia dziewczyny:) Dbajcie o siebie i dzidziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×