Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja to ja to ja pomocy

czy ktoras bralaTABLETKI ANTYKONCEPCYJNE OC 35??????? wazne

Polecane posty

Gość pochakontas
hej ja tez dostalam te oc 35 i tez ze wzgledu na cere,mam straszne plamienia i sie fatalnie czuje po nich...to podobno jest zamiennik djany i to nowe leki sa!!!!do tego dostalam zel Izotrex i poprostu mam mieszanke piorunujaca;(dosc ze zle sie czuje to i zle wygladam mam nadzieje ze przejdzie bo poczatki sa zawsze takie przy stosowaniu nowych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga215
ale poczatki bywaja trudne ;) z czasem sie reguluje....tylko sie zastanawiam, czy te oc-35 maja taka sama skutecznosc jak inne pigulki.Bo drogie nie sa, wiec chyba jakis haczyk jest :| ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym was dobic dziewczyny, ale jesli te oc35 maja ten sam sklad co diane 35, a chyba tak jest,to nie bedzie dobrze.Bedzie fajnie gdy bedziecie zazywac ajesli tylko przestaniecie to bedzie gorzej niz przed braniem.Do tego moga one wywolać wypadanie wlosów.A przeciez nie bedziecie tego zazywac całego zycia, a nawet gdybyscie zażywały to te tabletki zniszczylyby Wam wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to normaln że mam okres 10 dni? Biorę te tabletki wlasnie od 10 dni. Jeszcze mi sie nie skonczył........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No haczyk jest taki, że grozi Wam po diane35 hirsutyzm i łysienie.Pomyślicie, że przesadzam lub nawiedzona jestem????????? Ale kiedyś wspomnicie niestety moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knivka24
tak odnosnie ostatniej wypowiedzi, wypadaja mi wlosy, w niektorych miejsach mam wieksze owlosienie np. brzuch, klatka piersiowa, pachwiny. do tej pory biore cilest, ktory niby przy okazji zabezpieczenia mial mi pomoc rowniez na moje owlosienie , jednak im dluzej go biore to mam wrazenie ze problem sie nasila a nie zmniejsza. lekarz jakis czas temu zaproponowal mi diane 35 ale balam sie tego leku. wiem ze oc 35 zawiera taki sam sklad jak diane 35 i zaczynam sie powaznie zastanawiac nad tym typem tabletek. od cilestow roznia sie tylko progesteronem- jego rodzajem i iloscia (cilest ma 0,250 mg Norgestimatum a oc 35 2 mg octanu cyproteronu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knivka24
do mombi tabletki o takim dzialaniu (antykoncepcyjnym) maja w sobie to ze przez pierwsze 3 opakowania mozna plamic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wy tak straszycie to w sumie nie wiadomo co o tym mysleć. Jakby nie było, wypowiada się wiele dziewczyn i za tabletkami i przeciw. Skoro to zalezy od organizmu to nie mozna tak do konca chyba debatować nad tym, czy są złe czy dobre. Ja już sama nie wiem. POki co, ja mam juz dosyc długo okres i szczerze mówiąc mam go już troche dosyć bo to praktycznie dwam tygodnie. Ile mozna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniaa215
ja biore oc 35...jeszcze nie skonczylam pierwszego opakowania, ale poki co jest wszystko ok, wiec to zalezy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile maksymalnie można mieć okres? Bo ja juz głupieje. Mam 16 dni już.....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooocha
heej!! Mam powazny problem.. jestem wlasnie w przerwie brania tabletek oc35.w niedziele powinnam zaczac nowe opakowanie.. a problem jest taki ze moja pani dermatolog wyjechala sobie na urlop i nie mam recepty ;( ktoras wie, jak moge załatwic sobie recepte? aa moze ktoras ma na zbyciu jedno opakowanie?? dopłace! Proosze o kontakt!! Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa Taaa p
hej.... Mam pytanie!! biore dopiero 6 dni te tabletki i jest to pierwsze moje opakowanie chciałabym sie kochać ze swoim chłopakiem wiec moge juz zacząć czy trzeba odczekać kilka dni ?? bo nie czaje. Tzn chyba jak biore to moge nie ?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzisiaj Panie dermatolog przepisała oc-35 na trądzik. Proszę o jakieś większe info czy pomogło? W sumie to boję się ich użyć, bo to są pierwsze w moim życiu tabl. na trądzik i to w dodatku antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesz1989
Hej :) co do OC 35 to fakt wszytko zalezy od tolerancji organizmu. Ja brałam wczesniej Diane 35 i tego nie polecam wprawdzie cera tak czy siak mi sie polepszyla , ale ani owlosienie sie nie zmniejszyło i w dodatku przytyłam ponad 10 kg , pózniej trudno mi było zrzucic. Od pól roku biore OC 35 przestraszyłam sie ze to niby to samo tylko nazwa inna , ale świetnie na mnie działa i schudłam sporo ok 6kg póki co , więc ja nie narzekam nie mam zadnych skutków ubocznych oprócz tego ze pewnie moja watroba czasami się męczy ;/ A na ulotce pisze ze lek niby jest antykoncepcyjny ale nie nalezy sie tym sugerowac są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica155
Hej Dziewczyny, Byłam dzisiaj u ginekologa, przepisał mi OC 35, rozmawialiśmy chyba z pół godziny na temat tabletek, a więc po tabletkach można utyć ale góra 2 kilo, a nie 10kg, jak to ktoś powiedział, i te tabletki nie mają żadnego wpływu na wątrobę, więc nie słuchajcie takich głupot. Poprostu mniej pijcie, to będziecie miały zdrowszą wątrobę. Kiedyś brałam Mercilon, polecam, super-ale cena jest wysoka. Następnia brałam Cilest przez 2 miesiące, ale dermatolog mi polecił zmiane hormonów. Za kilka dni zaczynam opakowanie. Pamiętajcie, że najwięcej skutków ubocznych rodzi z naszych lęków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Każdy organizm reaguje inaczej, jedne tyją drugie chudną, jenym rosną włosy bardziej drugim wypadają. tak zostałyśmy stworzone :) jeśli maja pomóc na trądzik a jest gorzej zgłoś sie do lekarza - po prostu powiedz o swoich problemach związanych z tym lekiem . Nie leczcie sie tylko na własną rękę bo tylko większej szkody możecie sie dorbić !!! jeśli lekarz porzepisał tzn żę chce Wam jakoś pomóc sie wyleczyć. :) ja dopiero zaczne przyjmować za jakiś czas i tylko 10 dni cyklu . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34535646757
ja brałam około 6 msc o ile sie nie myle efekt był świetny. oprócz blizn nic nie miałam. niestety przestałam brać bo stwierdziłam ze juz ok. i zaczynam od nowa . :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna dlon ;p
bralam oc-35 przez rok. zero skutkow ubocznych (dzialaja w 100%) sa silne to fakt :) jesli ktos je przyjmuje tylko do zabezpieczenia to lepiej zmienic na jakies inne, ale jesli ktos ma np. problem z cera, wlosami to poproscie lekarke jesli nie ma innych przeciw wskazań o nie bo sa swietne! cera jest po nich idealna wlosy nie wypadaja i nie przetluszczaja sie szybko, buzka sie nie swieci . nie przytylam moze bardziej chcialo mi sie jesc ale coz :) naprawde sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem w trakcie brania 1 opakowania, kilka dni mialam zawroty glowy, troche plamilam, ale najgorsze jest z syfami;/ cale plecy i nogi mam zasyfiale;/ koszmar;/ dam szanne tym tabletkom na kolejne 2-3 miechy a potem zobaczymy, moze ten tradzik to chwilowy ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do groosia
te tabletki bardzo ladnie 'walcza' z tradzikiem naprawde, teraz moze Cie wysypac to normalne, ale potem bedziesz miala sliczna buzke wiem po sobie bo ich uzywam juz ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktos do odsprzedania diane 35? Jesli tak prosze o kontakt na hawa84@onet.pl. Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczki21
Ja mam zamiar brać- już mam receptę tylko ginekolog kazał żebym pierwszą tabletkę wzięła w 1 dzień okresu...więc na razie czekam. ginekolog powiedziała że to jest środek antykoncepcyjny i równocześnie na cerę.. więc trzeba wierzyć choć trochę lekarzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pewne watpliwosci co do zaczecia uzywania tabletek oc-35 . do tej pory bralam kontracept ale zauwazylam u siebie po nich duza placzliwosc wiec poprosilam lekarza o zmiane na inne i przepisal mi wlasnie OC-35. mam watpliwosci tylko kiedy je zaczac poniewaz kazal mi skonczyc opakowanie kontraceptu i w dniu plamienia zaczac OC-35 a z ulotki wynika ze po skonczeniu opakowania mam odrazu zaczac brac OC-35 ... czy miał ktos podobny przypadek i potrafi doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek.007
Dostałam dzisiaj receptę na pierwsze opakowanie OC35 (w życiu pierwsze). W żadnej aptece ich nie było, zamówiłam więc i będą na jutro, a ja tu nagle, ni z tego, ni z owego, dostałam okres... ginekolog powiedział, że tabletki antykoncepcyjne należy zażywać od 1 dnia cyklu. I tu rodzi się moje pytanie: czy jeśli zacznę od 2 dnia cyklu, to jest ryzyko, że urodzi mi się jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0c35...
Ja przyjmuję te tabletki od 6 miesięcy i powiem wam, że są dobre pod względem działania na cerę. Moja buzia strasznie się świeciła, a teraz jak pomaluję się rano, tak mam spokój do samego wieczora bez żadnych poprawek w ciągu dnia (mam na myśli puder sypki matujący). Upał, nie upał buzia jest w idealnym stanie zero błyszczenia. Syfki też poznikały więc myślę, że to zasługa właśnie tych tabsów. Pod tym względem naprawdę jestem w szoku bo nie spodziewałam się takich efektów. Jedyne co mnie martwi to to, że ostatnio nie mam w ogóle siły na nic. Ani do sprzątania, a ni gotowania, nic mi się nie chce i teraz zastanawiam się czy to od długiego brania oc 35 czy może od pogody przecież mamy lato.. i te gorąca... sama już nie wiem, najchętniej odstawiłabym tabletki na miesiąc lub dwa, ale w ulotce pisze wyraźnie, że od momentu poprawy stanu cery należałoby przyjmować je przez okres 3 do 4 cykli. Wcześniej było ok, a tu ostatnio takie sensacje zdrowotne u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×