Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLEKLOLEK

WPADKA 20 lat- cieszyć się czy nie ??

Polecane posty

Gość OLEKLOLEK

Nie wiem co dalej robić jak z tym dalej życć, mam 20 lat, a moja dziewczyna 18 i jest w ciąży, kocham ją jesteśmy razem 2 lata, ale co dalej z życiem ?? miał tak ktoś z was ?? jak wam się życie ułożyło ??, ona jeszcze w liceum ja studiuje i pracuje, zarabiam tyle że jestem w stanie nas utrzymać, ale nie wiem czy mam siły na takie życie, helppp Przeżył ktoś z was coś takiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było...
się zastanawiać zanim poszliście do łóżka :O teraz to MUSISZ znaleźć w sobie siłę na "takie życie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz was zjadą ;) Dacie radę, nie wy pierwsi tak macie ;) Uoży się z czasem, teraz juz nie ma si ę co zastanawiać czydasz radę, bo już za późno. Spróbuj się przygotować do nowej roli i odpowiedzialniści. A życie wam się nie skończyło, przez kilka miesięcy będzie cieżko, bo maleństwo będzie wymagało stałej opieki. A potem zawsze możecie rodzicom podrzucić, wyjść gdzieś. Ułoży się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co płakać nad rozlanym
mlekiem trzeba wziąć życie w garść moja najbliższa ciotka (siostra mojej mamy) zaszła w ciążę, gdy miała 16 lat, wujek miał wtedy 18 lat moja kuzynka urodziła się, gdy mieli po 17 i 19 lat 6 lat później przyszedł na świat mój kuzyn:) to było najbardziej zgodne małżeństwo jakie kiedykolwiek zdarzyło mi się poznać byli ze sobą prawie 40 lat, bo niestety ciotka zmarła nagle w wieku niespełna 55 lat ale chcę Ci powiedzieć, że wiek nie ma tutaj nic do rzeczy, bo jeśli zależy Wam na sobie, to dacie radę ze wszystkim, a teraz to nawet musicie jeśli dziecko jest już w drodze:) warto powalczyć o swoją przyszłość, a nie poddawać się z racji wieku:) a dziecko, to jest zawsze wielkie szczęście i radość jeśli zostało poczęte z miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka22
nie wolno tak potepiac ludzi!!! fakt trzeba bylo dobrze pomyslec o9 antykoncepcji,ja zaczelam wspolzyc majac 17 lat,zaczelam tez brac wtedy tabletki anty,byl to moj piewrszy chlopak,dzis juz malzonek,mam 22 lata a on 28,nie chcielismy oboje wpsac dlatego bardzo dobrze sie zabezpieczalismy,a dzis jestemy juz po slubie,po 5 latach bycia razem i jestem w 12 tygodniu ciazy:-)bylo to planowane a nie wpadak,jesli u was sie ulozylo inaczej trzeba teraz myslec nad tym aby dzieckio bylo zdrowe! nie wazne ze macie po te 18 i 20 lat,nie ma tak ze kobieta np po 25 roku zycia nadaje sie na matke,nie zalamujcie sie,wazne jest to ze sie kochacie i bedziecie miec cudny owocv swej milosci,bedzie ciezko ale da sie zyc,wielu ludzi mlodym to sie zdarza dltageo glowa o gory i naparwde bedzie wsytsko dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×