Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitka.............

bole glowy

Polecane posty

Gość kobitka.............

moze miala tez ktoras z was tak ........a mianowicie mam 2 dzieci jedno wieksze drugie mniejsze i jak to zwykle bywa sa zywiolwi a co za tym idzie -glowa mi peka i musze brac codziennie tabletki juz 3 dzien podrzad boje sie ze sie uzaleznie.......... nie wiem czy moge brac tak czesto tabletki przeciwbolowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie!!!!!!!!!!!!! uzależnisz sie ,jesteś na najlepszej drodze do tego ze będziesz zaczynać dzień od tabletki!!!!! Napisz jak wygląda u ciebie dzień...dlaczego głowa cię boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno.........
Po 3 dniach się nie uzależnisz, ale jak tak długo pociągniesz to napewno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek bierzesz bo boli to pierwszy krok do uzależnienia. Potem będziesz brała, bo nie będziesz mogła bez nich żyć. Popsujesz sobie zupełnie zdrowie. Może wybierz się do lekarza rodzinnego, zrób stosowne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naj;lepiej idz do lekarza bo takie przewlakle bole to nie jest normalka u mnie sie okazalo ze to zatoki. Poza tym w pewnym momencie tabletki przestana pomagac na bół :( ja zeby mnie glowa nie bolala to juz musialam i po 2 ketonale brac i nie zawsze pomoglo, ja polecam wizyte u lekarza szkoda sie truc tabletkami bo to i załadek w koncu zacznie szwankowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka999999
jeju ja juz sam nie wiem .......musze sie wybrac do tego lekarza a moj dzien wyglada wstrzasajaco wiec nie bede wam go opisywac bo tylko niekiedy wieczorem zasiadajac do kolacji uswiadamiam sobie ze wlasnie pierwszy raz dzisiaj siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszka
mnie kiedyś bolała głowa od tabsów,może i u Ciebie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka.............
tylko ten bol jest taki tempy nie boli tak ze az stuka tylko tak jakby mnie cos sciskalo od srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka.............
nie tabsow nie biore boje sie o tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka.............
tepy czy tempy bo juz sama zwariowalam ach jak zwal tak zwal wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×