Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TRoche sie obawiam

Mój chłopak jest sataniastą !

Polecane posty

Gość TRoche sie obawiam

Spotykam się z chłopakiem od 3 miesięcy. W pokoju ma różne dziwne symbole. Ma dośc długie ciemne włosy i lubi czarne ubrania , a na palcu nosi taki pierścień charakterystyczny... słuca metalu, ale nie podejrzewałam że jest sataniastą. Powiedział mi otym gdy Go spytałam o te symbole. Teraz sobie wpisałam w google "satanizm" i trochę czytam. A co Wy o tymsądzicie ? Bo ja sie trochę obawiam ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoche sie obawiam
satanistą *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
no i słuszne sa twe obawy jak juz poukręca łebki wszystkim gołabkom weźmie sie za twoj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoche sie obawiam
Najgorsze, ze jestem dziewica, sami rozumiecie, jakie grozi mi niebezpieczenstwo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej PSEUDO satanistą
moj znjaomy jest satanista, pracuje w banku, wbrew pozorom nie lubi czarnego koloru, zawsze zadbany. A jak sie ktokolwiek pyta jakiego jest wyznania odpowiada ze jest satanistą. maja jakies swoje spotkania dwa razyw tygodniu ale wiem (ogladalam zdjecia) nie zazynaja na nich dzieci nie skladaja ofiar i nie nosza sie na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoche sie obawiam
to był podszyw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos czarno to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRoche sie obawiam
Moj chłopak tak chodzi ubrany, ponieważ jest tez metalem. Spotyka się tez na jakichś spotkaniach... dla mnie jest bardzo dobry itd. Nie mam zastrzezen co do jego zachowania na co dzień, ale sama juz nie wiem ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno gdzie ty mialas glowe! daj sobie z nim spokoj ..wiem cos o tym ... u mnie w miescie byl chlopak ktory zabil swoja dzoewczyne i jej krwia wysmarowal jakis grob na cmentarzu a jak pozniej policja sie go pytala dlaczego tak zrobil to powiedzial ze jego "pan" mu kazal.. wez i nie zawracaj sobie glowy takimi zwyrodnielcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to sie nazywa
tolerancja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest takim satanistą
jak z chuuja Rubika saksofon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahha Dziewczyno, on nie jest satanistą, raczej chciałby za takiego uchodzić. Powszechne zjawisko wśród młodych metali. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma rey wiesz kiedys
pewien facet w moim miescie zarznal swoja zone i na policji wmowil ze slyszal glosy z kosmosu, ktore mu mowily ze jego zona urodzi wcielone zlo i dlatego ja zabil, facet niczym sie nie wyroznial, jezdzil malym fiatem, nosil koszule w kratke i spodnie w kancik, nie wiem co to za subkultura ale lepiej ty tez sie wytrzegaj takich zwyrodnialcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persymona...
na pewno należy do luceyferian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okah
hahaha ale to wszystko śmieszne satanizm to ideologia polegająca na tym ze uwaza sie siebie za jedynego boga i jest sie dla siebie panem, a nie zadne zażynanie młodych dziewic (zresztą teraz w polsce dziewicy to juz tylko w przedszkolu szukac xD) nie no ludzie nie rozsmieszajcie mnie!!! metale gadaja, ze sa satanistami sama tak czasem gadam bo to śmieszne i odstrasza ludzi i można się ponabijac w ten sposob wlasnie z takich ludzi, ktorzy uwazaja, ze satanisci zabijaja i zjadaja koty XDDD jednym słowem: BUAHAHAHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satanizm nie polega na tym co piszesz ! mam duze doswiadczenie jesli o to chodz poniewaz jestem psychiatra i czesto mam doczynienia z takimi ludzmi .. tez mialam swego czasu mozliwisc uczestniczenia w egzorcyzmach ! wiec jak nie wiesz o co chodzi to nie pisz bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogranicz jedzenie
strzez mnie panie od psychiatrów biorących udział w egzorcyzmach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na mysli tych prawdziwych satanistow a nie "dzieci" przechwalajace sie ze sa satanistami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agat5
miałam podobnego chłopaka jak Ty. Pociągał go satanizm. Jego wygląd już był taki diabełkowaty. Sam mi powiedział ze odprawia czarne msze. Cieszę sie, ze już razem nie jesteśmy, chociaż go kochałam i dałam sie tak opętać, zę kupiłam mu biblię satanisty- tego prezentu żałuję do dnia dzisiejszego. Czasami mam wrażenie ze wykorzystywał te różne rytuały do takiego niby \"wróżenia\" a raczej czarowania na mnie. Zqwiewaj dziewczyna czym prędzej od niego no chyba że go z tego wyciągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagłębiłem się swego czasu w ideologię satanizmu i to co niektórzy myślą o sataniźmie jest tak odległe od że można posikać się ze śmiechu. Żeby cokolwiek powiedzieć o sataniźmie trzeba znać przede wszystkim religię katolicką, by zrozumiec jeden z nurtów. A to co podstawowe w żadnym wypadku nie czytać opracowań na ten temat przez pisarzy katolickich, czy tzw egzorcystów, funta kłaków nie są warte, a zaśmiecają umysł. A ci co tworzą muzykę metalową mają się tak do satanizmu jak koń do koniaku, czy rum do rumaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonaventur
lepszy satanista niż onanista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy satanista uwaza inne religie za wrogie. Innych ludzi za wrogow, kazda satanistka dazy aby inna kobieta innej wiary zostala "k***a" najlepiej tirowka. Knuja i wcielaja w zycie, chodzi o pozbawianie kobiet innych wiar pracy, aby musialy zebrac o nia. Zeby byly poniewierane, satanisci sa bardzo malo atrakcyjni, wrecz karykatury ludzi. Kobiety tez malo atrakcyjne, satanisci przewaznie nie dbaja o siebie. Fakt po ubiorze nie pozna sie, ze to satanista, ale po twarzach dla znajacych temat pozna sie czy to satan. Wykrzywiaja te mordy, a jak wyzywaja innych ludzi. Oczywiscie w pracy pelne pozory, wszystko w normie, a w srodku gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy satanista zazdrosci zdrowia, urody, pieniedzy, wladzy innym. Kazdego niszczy jezeli to ma a on nie. W ogole nie potrzebuja zadnych pretekstow. To karykatury ludzi, dotyczy to zarowno wygladu jak i zachowania. To podloty pozbawione jakichkolwiek uczuc, daza tylko do zniszczenia innego czlowieka. Przewaznie jezdza za ofiarami lub podwoza sie nawzajem za ofiara. Przesladuja ludzi jak tylko moga. Uwazaja na dowody, zeby ich nie bylo. Wszystko w swietle prawa. Jak im sie nie udowodni to by zabili. Wyglad karykaturalny nie mowiac o zachowaniu, takiej nienawisci nigdzie indziej nie spotkacie jak u chorych z nienawisci satanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy satanista zazdrosci zdrowia, urody, pieniedzy, wladzy innym. Kazdego niszczy jezeli to ma a on nie. W ogole nie potrzebuja zadnych pretekstow. To karykatury ludzi, dotyczy to zarowno wygladu jak i zachowania. To podloty pozbawione jakichkolwiek uczuc, daza tylko do zniszczenia innego czlowieka. Przewaznie jezdza za ofiarami lub podwoza sie nawzajem za ofiara. Przesladuja ludzi jak tylko moga. Uwazaja na dowody, zeby ich nie bylo. Wszystko w swietle prawa. Jak im sie nie udowodni to by zabili. Wyglad karykaturalny nie mowiac o zachowaniu, takiej nienawisci nigdzie indziej nie spotkacie jak u chorych z nienawisci satanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×