Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość banitanitka

Opieka medyczna w UK

Polecane posty

do postu powyzej oczywiscie ze jest tu jeden lekarz dla dzieci i doroslych bo i tak wypisuje ten sam lek wiec po co zatrudniac pediatrow?! a tak na marginesie bylam u GP juz kilka razy (niestety) i za kazdym razem to samo - paracetamol. ostatnio bylam chora przez 2 tygodnie, gardlo goraczka itp. GP widzialam 3 razy, za kazdym razem innego, a z 4 rozmawialam przez telefon. kazdy to samo paracetamol a ostatni dorzucil zwolnienie na tydzien bo \"bylam zbyt chora zeby chodzic do pracy\" Myslalam ze mu krzywde zrobie. A najlepsza to juz byla moja menedzerka ktora stwierdzila ze powinnam sie skuteczniej leczyc bo na 20 dni pracujacych (luty) nie bylo mnie przez 9 :P eh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllillllllllllllllll
ja opowiem lepsza historie maz byl chory poszedl do GP nie bylo miejsca wiec zostawil nr.telefonu po godz. zadzwonila pani doktor co mu dolega i powiedziala ze zostawi recepte na portierni,wypisala mu antybiotyk!!!!!! nie zbadala gardla, nie osluchala pluc, pewnie tez w komuterze nie sprawdzila ze jest on uczulony na niektore antybiotyki wiec maz bral i latal co piec minut do toalety bo go czyscilo niemilosiernie .ja sie juz nic nie odzywalam bo stwierdzilam ze i tak mu to nie pomoze ale nastepnym razem poradzilam zeby juz nie byl taki glupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimnini
Ale zobaczcie taka do d**y opieka a itak ci Anglicy zyja dlugo i wdodatku czesto na wiek 90 lat wygladaja 0 20 lat mlodziej, jak to mozliwe/ malo tego w szpitalach nie spotyka sie tak duzo mlodych, prawie wszyscy to staruszki,ktore juz tam raczej umieraja.kiedys widzialam jak na oddzial do szpitala ,w ktorym pracowalam przywiezli babcie wygladala na 70 lat, a wiecie ile miala 100, dokladnia trafila tam w dniu swoich urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorka
Jeśli nie znacie zbyt dobrze języka czy też nie macie ubezpieczenia, to warto zainwestować w abonament Edoktor24. Niewiele kosztuje, a mamy stały dostęp np. do wideo konsultacji. Dzięki temu będziemy wiedzieć czy to coś poważnego. Tutaj https://edoktor24.pl dowiecie się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też przychylam się do opinii, że warto leczyć się w prywatnych przychodniach. Miałam różne doświadczenia z lekarzami i największe zaufanie mam do Polaków tu na miejscu, cenię sobie dobrego internistę i stomatologa. Chodzę do lekarzy w polskim polmedics i jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karska34
Jakby ktoś z Was szukał wsparcia psychologa, to zawsze można zdecydować się na wideo konsultację . Wiem, że w klinice PsychoMedic można się umowić na taką wizytę online. W przypadku psychoterapii to nawet dobra opcja, jak ktoś mieszka za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam polskich lekarzy w Tooting (o tę przychodnię mi chodzi – https://polski-lekarz.london/). Kompleksowe miejsce można się tutaj dostać i do dentysty i do ginekologa, i do pediatry także jak najbardziej ośrodek dla całej rodziny. Życzliwa atmosfera nowoczesny sprzęt bez kolejek nie mam do nich zastrzeżeń jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie oceniam klinikę w Clapham, można się tutaj dostać chyba do każdego specjalisty. Ja akurat szukałam internisty niedawno. Co i jak masz podane na stronie https://polski-lekarz.london/polski-internista-w-londynie , są telefony, adres i też powinien gdzieś tam wisieć cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×