Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MagicznaDlon

Za duze buty??Powinny byc dober

Polecane posty

a wiec... kupilam sobie sliczne buciki:) mmm takie z odslonietymi palcami:) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=365762803 cos podobnego:) i podobny obcasik taki malutki:) a problem w tym ze mam rozmiar 38 kupilam buty 38 i niby dobre:) ale... gdy chodze ucieka mi pieta;/ wyskakuje przy chodzeniu;/ Buty byly drogie jak na moja kieszen i strasznie mi sie podobaja ale co teraz macie jakeis pomysly;/ myslsam zeby wsadzic troszcze chusteczki do tylu ale to jeszcze bardziej beda mi wyskakiwac;/ poza tym sa mi troszke luzne po bokach bo mam waskie stopy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
podnosze , bo mam ten sam problem z bardzo podobnymi butami . Jaka wkladke ? Żelowa czy na cała długosc buta/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawierucha
taka wkladke, ktora sie przykleja za pieta.. przez to byt sie jakby zmniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to zależy jak but leży ci na nodze. najlepiej kupić i sprawdzić może wystarczy żelowa pod pięte może potrzebna jest na cały but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja miałam podobnie, tylko że ja kupiłam zelowa po częsc stopy miedzy środkiem stopy a palcami i but się zmniejszył... te pod pięte, to powodowała że noga mi się wyślizgiwała z buta myslałam, ze jeszcze o takich zapiętkach ewentulanie, te zpowinny zmniejszyc but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
ja też kupiłam taką żelową na środek stopy. kupiłam 41 bo nie było 40, wiec zmiejszyło az o 1 rozmiar!! ale teraz znów mi zaczynają spadać ;/ jeszcze raz muszę dobrze ją włożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×