Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KASIAREW

MAMY Z GDYNI I OKOLIC ROCZNIAKóW łąCZMY SIE

Polecane posty

od 3 dni nie;-) ale praktycznie całe lata od urodzenia to tylko gdynia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wieje tu w tej rewie MASAKRA:-0 ale pieknie jest a jaki spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
coreczke jeszcze w miejskim, synka Redłowo, do przeżycia nie było tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
nie ma dużo dziewczyn z Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w redłowie rodzic a w ostatniej chwili zdecydowalam sie na zaspe w sumie moj gin tak mi polecil i w sumie dobrze bo w szpitalu lezałam miesiąc po porodzie;-((( MASAKRA mały urodził sie piekny duzy bo wazył az 4.70 i 58 długi ale w 2 dobie zaczeły sie jazdy!!!! żołtaczka pozniej wysokie CRP a pozniej jeszcze musialam wypisywac zgode na nakłucie ledzwiowo rdzeniowe;-( bo podejżewali że mały ma zapalenie opon mozgowych!!!:-( ALE NASZCZESCIE JES WSZYSTKO OKI MAŁY ZDROW JAK RYBA :-) A JAKI ŁOBUZ :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślalam ze wiecej nas tu bedzie? przeciez 3 miasto nie takie małe? i okoliczne miasteczka tez jest tego troche a tu pustka? hmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
też mieliśmy konflikt serologiczny i zołtaczke, crp podwyższone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze uciekać bo przyjechała tesciowa?;-( ciekawe co ona chce o tej porze????????? wydaje mi sie ze powinna najpierw zadzwonic? albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic widze ze babeczek z gdyni jest malusio i jakos pogadac nie maja ochoty;-( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ja jestem z tych okolic, ale jestem dopiero w 4 miesiącu ciąży. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z Gdyni
ja dopiero planuję ciążę ale chętnie się dowiem o tym gdzie najlepiej rodzic i kogo z lekarzy polecacie ja chodzę prywatnie do dr Wójcika ale u niego terminy wizyt są b długie 2-3 miesiące napiszcie co i jak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNIE żE SIE ODEZWAłYSCIE:-) ja mialam rodzic w redlowie ale wyszło tak ze na zaspie polecam ginekologa Piotra Bierżyńskiego lekarz rewelacyjny planowalam jeszcze rodzic w pucku w wodzie ale nie moglam niestety przodujace łożysko:-( co sie okazalo wszystko pozniej sie unormowało:-) a ty gdzie planujesz rodzic malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam chwilke :-) bo maly spi ale jak sie obudzi to koniec sielanki:-( i tak juz do wieczora wtedy zasiadam do kompa i mam WOLNE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z Gdyni
jeszcze nie wiem myślałam nawet o klinice prywatnej swiss med bo dużo złego się nasłuchałam o państwowych szpitalach zwłaszcza o redłowie najlepiej miec lekarza co pracuje w szpitalu to wtedy może pord jest lepszy skąd jest ten lekarz ktrego polecasz czy pracuje w szpitalu napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z Gdyni
najlepiej byłoby miec do porodu lekarza co pracuje w szpitalu ja myślałam o swiss medzie bo o państwowych szpitalach dużo złego się nasłuchałam zwłaszcza o redłowie napisz coś więcej o twoim lekarzu czy pracuje w szpitalu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo sie zastanawiałam i wybrałam Wejherowo. Podobno najlepsza porodówka na Wybrzezu, no ale okaze się w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEKARZ PRZYJMUJE KOłO KLIFU JAK BYS CHCIAłA to podam nr do recepcji jest czestym gosciem na zaspie:-) i akurat jak rodziłam pojawił sie tam:-) odrazu lepiej mi sie zrobiło porod tez mialam w godzine i wspominam rewelka:-) no pozniej juz było nie wesoło:-( ale wszystko dobrze sie skonczyło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejherowo tez ponoc dobre duzo kolezanek tam rodziło i zadowolone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiss jak najbardziej poleca Bierżynski daje zawsze specjalne ulotki:-) zawsze jak mialam jakis problem to dzwoniłam do niego na komorke i zawsze miał czas;-) a czesto dzwonilam bo zawsze cos sie ze mną działo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie czekasz tak długo do niego;-) jak prowadzi twoją ciaze to wizyty masz normalnie co 3 tyg. no chyba ze sie cos dzieje to szybciej a i ma swoj aparat do usg:-) i aparat do ktg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moj łobuz sie budzi i musze uciekac musze obiadek mu dac i na spacerek:-) dziewczyny na bank bede wieczorkiem jak bedziecie mialy pytania to walcie smiało:-))) POZDRAWIAM SERDECZNIE:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I PEWNIE MASZ OBJAWY I MASZ OCHOTE NA JABłKA HEHE ZNAM CIE LASKA WYRYWAJ Z MOJEGO TOPIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY Tą HANULKE TO OLEJCIE! ONA WSZEDZIE SIE WTRYNIA Z TYM TEMATEM żAłOSNA!:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE I JUZ JEJ NIE MA SKASOWAłA SIE ZOSTAłY TYLKO MOJE GLUPIE ODPOWIEDZI WKOCZYLA TU NA TOPIK HANIA ZE SWOJA UROJONą CIążą I JUZ WYKASOWAłA SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja rodzilam w Redłowie i chodziłam do lekarza który pracuje w tym szpitalu do dr Jańczewskiego, można sprawdzić w necie same bardzo przychylne opienie i rzeczywiście bardzo miły, przyjaźnie nastawiony do pacjentek lekarz. Ciesze się że chodziłam całą tą drugą ciąże do niego. Opieka w szpitalu bardzo dobra, miły personel, w prodzie naprawde robią co można. A przełożona położnych pani Małgorzata Swaroń chyba takie nazwisko rewelka, w zyciu nie spotkalam takiej osoby w slużbie zdrowia, ciepła, serdeczna. Uważam, że te złe opienie to opinie osób malkontentów, które nigdy nie są zadowolone to i przy porodzie tymbardziej. Ponadto jaki poród takie nasze wrażenia jak idzie bardzo źle i cięzko jesteśmy zniecieprliwione, zmęczone a nadal nic to wydaje się nam że nikt nic nie robi i stąd ta opinia. Jak wszystko idzie jak po masełku mowimy super! A trzeba do tego wszystkiego podejść realistycznie. Polozna gdy jej powiedzialam żeby mi pomogła wprost powiedziała mi że jej przykro bo ona stale stara się mi pomóc, poprostu taki jest ten poród i ona gdy kilka lat temu rodziła miala ciężki poród to nie dlatego, że nikt jej nie starał się pomóc tylko dlatego że taka fizjologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja akurat miałam to szczescie ze porod miałam bardzo lekki;-) sama bylam w szoku ze tak to poszo szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
personel tez był super;-) i położne cały czas sie smialismy a oni ze takiej agentki jak ja to dawno nie mieli:-) bo w sumie na tyle dobrze sie czułam ze im nawet pare kawałow opowiedziałm:-) a co tam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×