Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malaLady

marzy mi sie....

Polecane posty

Gość uuuuuuuuuu
łatwo cie przejrzec i odnalezc zdjecia w necie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam sobie troche i powiem szczerze, ze mnie to rozbawilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja prosty człowiek
malaLady, niezły palant z tego CIEKAWSKY'EGO nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnoscia
osobiscie wole relaistki od marzycielek ale powiem ci ze to dla faceta czysta przyjemnosc spelniac takie marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnoscia
to spelnij moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnoscia
zostac oczarowany przez jakas kobiete ...wiem nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość envie***
aa co rozumiesz po pojeciem oczarować?? tzn ma być szarmancka jka powinni byc faceci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuu ...
...kim jesteś? Wiesz, niektórzy ludzie na forach... ...ukryci za nickami... ...nadal są... PRAWDZIWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co biega???? i co ma piernik do wiatraka?? ja tez jestem prawdziwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale wesolutką macie tą lady podrywajcie ją sobie jak chcecie . Nie będę hamski i nie dołączę bo mojej konkurencju byście nie wytrzymali drodzy panowie. Do Lady , uważaj na siebie trochę bardziej . Wydaje mi się że łatwo się zakochujesz. To tylko taka drobna sugestia, miłego romansowania .hej ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawda latwo sie zakochuje ale w realu:P a co Romantyczku chcesz sie dolaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnoscia
chcialbym kiedys spotkac dziewczyne co by w parze miala i wdziek i intelekt...to nazywam nierealnym albo malo r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez duzo jest takich kobiet;) wiesz moze jakas jest kolo Ciebie a Ty poprostu tego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , ja nie chcę im nadziei zabierać. Nie chcę być zarozumiały ( wytykano mi to już nie raz ) ale jestem przekonany że szybko uporałbym się z konkurencją i sprawił że zainteresowałabyś się mną. Powtarzam , nie odbieraj tego jako zarozumialstwo. Mam mnóstwo zalet i tak na dobrą sprawę nie wiele wad , to czyni ze mnie rozchwytywanego przez dziewczyny wyjątkowego romantyka hej ho. pozdro aha. Pisałem żebyś uważała ale jednocześnie sugeruję ci żebyś zeszła na ziemię ( mam wrażenie że lubisz wyskoki i przygody a te jak wszyscy doskonale wiemy nie zawswze są czymś dobrym )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnoscia
fakt jest duzo co z tego jak z czasem nie potrafia albo nie chca nadazyc za moim krokiem...lepiej byc samemu i nie miec marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Młody Romantyk ***---> ja lubie romantykow :) wiec napewno zwrocilabym na Ciebie uwage:) no ale jak chcesz:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do z przyjemnością : mam 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny bo nie mogę trafić na taką prawdziwąz krwi i kości . Same tapety , płytka wyobrażnia i nie wiele w środku. Wszystkie żyją wg zasady - carpe diem , nie mogę w dalszym ci.ągu trafić na taką która będzie miała poukładane w głowie. Tak więc nie jesteś sam i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnoscia---> no to wiele tracisz:) nie chcesz byc szczesliwy?? tylko bujac w oblokach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to ja tez jeszcze nie trafilam na tego jedynego z ktorym bylabym szczesliwa, zawsze trafija mi sie palanty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuu ...
Mała Lady... ale nie mówię o tych, którzy mnie nie interesują ;) Ci są płytcy, więc ławtwo im być takim samym na forum, jak i w życiu prywatnym. Jeśli jesteś taka w życiu, jak na forum to... uuuuuuuuuu ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jestem idealnym kandydatem na przyjaciela a to co napisał mi cwikla kopytko ( chodzi o horoskop ) to przechodzi nawe moje oczekiwania. Wiedziałem że mam dużą wartość ale nie aż taką. Napisał w pierwszym zdaniu coś takiego : laski, bierzcie go ! hehe bardzo miłe to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego uuu ??? ja poprostu czasami jestem otwarta do ludzi z ktorymi idzie pogadac, z ktorymi latwo nawiazac kontakt. Potrafie tez byc niesmiala gdy jestem w obcym towarzystwie i jak oni zachowuja sie nie stosownie , czyli bardzo pajacuja itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkStone
z przyjemnością a co TY masz do zaoferowania poza przedstawieniem wymagań, które spełnić mają ewentualne kandydatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×