Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malaLady

marzy mi sie....

Polecane posty

Gość napalona30
musze wiedziec who is who:) fotkom nie wierze sorry:P przed kamerka nie ma sciemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsky poszedl se zwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem telefon cwoku:-O Pozatym Napalona to Ty sciemniasz wklejajac nie swoje foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego jej nie wierzysz że to ona na tej fotce ? uważasz że zbyt piękna ? moim zdaniem ( nie obraż się napalona ) jest bardzo przeciętna. Trochę wytapetowana i jak na kobietę w wieku 30 lat to nie jest to żadne bóstwo piękności. Bardzo przeciętna jest ale to jest tylko moje zdanie w takim wieku jest wiele ładniejszych i można je spotkać w zasadzie wszędzie podkreślam, nie obraż się napalona to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona30
tylko w jeden sposob w tej chwili moge ci udowodnic ze nie sciemniam:P ale ty sieroto nie masz kamery:O jeszcze zostaja mmsy(krotki fillmik) albo life co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Romantyku ja tez uwazam ze to nie jest jej zdjecie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona30
nie pisalam ze jestem piekna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh gdybyście zobaczyli moja fotkę. dosłownie z krzeseł byście pospadali ale nie wkleję jej tu przykro mi ale podobno jestem lepszy od cristiano ronaldo on nie dba o siebie ( fastfoody, słodycze itp ) ja lecę na ziołach , dieta i wyglądam rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mała lady : ale ja nie powiedziałem że nie wierzę że to jej zdjęcie, wręcz odwrotnie do napalona : nie chodzi mi o ciebie ale o ciekawskiego, on tak jakby nie wierzy że to ty wiięc prawdopodobnie uważa cię za piękną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona30
a nie?:P myslalam, ze sobie pogadamy na privie a tu nici:O sam widzisz, ze tu sie nie da te komentarze niektorych! zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mala lady : a właśnie że jestem skromny ale zapewniam cię że nie spotkałaś jeszcze równie przystojnego ( jestem tego pewny ) moja fryzjerka mówi mi żebym skończył z tą ekonomią a wziął się za modela czy cuś. Podobno mam twarz modela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fotke oczywiscie wyslac Romantyk bo mowi ze nie bedzie wklejal to niech wysle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×