Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malaLady

marzy mi sie....

Polecane posty

romantyk, myslisz ze ktos wierzy w to co mowisz ? po co ten lans, jak jestes taki boski to wrzuc fotke i ci powiemy czy masz zadatki na modela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalona , skąd jesteś ? napisałaś że mogłabyś pokazać coś więcej zaciekawiło mnie to bo właśnie takie kobiety - 30-stki moim zdaniem są najlepsze możemy sie wymienić fotkami na e-maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze CIekawsky zainteresowany, a tak apropos napalona czemu z czarnego nicka nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie wyślę ? dlatego że zaraz rozeszłaby sie po całej polsce znam was dziewczyny kiedyś dałem jednej koleżance z równoległej klasy , następnego dnia moją fotę miała cała jej klasa i prawie wszystkie przyjaciółki. takich przykładow jest więcej. dlatego nie chcę tu wklejać , tobie mala lady też nie wyślę raczej bo wiem że ty lubisz sensacje nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona30
wlasnie ja wkleilam swoja fotke tylko dlatego ze nie moglam juz czytac jak ta cala mala sie miga:P myslalam, ze to ja zmobilizuje Mlody Romantyk masz kamerke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jumbalalajka---> ja bym w zyciu nie wkleila swoich danych z nk:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalona....rozumiem ze z powodu mojego braku kamerki rezygnujesz ze mnie,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Młody Romantyk ***----> przesadziles z ta sensacja😠ja wcale taka nie jestem powiedz mi gdzie i kiedy zrobilam jakas sensacje??!! nie znasz mnie na tyle zeby takie rzeczy pisac!!! i wiesz co zrobie wam na zlosc i wysle Ciekawskiemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona30
mam nadzieje, ze sie zmobilizujesz i jutro bedziesz gotowy;) to sa groszowe sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i apropos Romantyk taki swietoszek z Ciebie byl:O a tu co ehh faceci kto was zrozumie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona30
Mlody Romantyk nic z tego:O u mnie moze byc tylko face to face:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie robisz na złość twoja decyzja rób co chcesz mi na twojej fotce nie zależy zależy mi na filmiku napalonej uwielbiam kobiety które tryskają pewnością siebie i potrafią dominować nad facetem. Napalona przynajmniej po części odzwierciedla te cechy. To widać gołym okiem. Może być to całkiem niezła kandydatka na kochankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×