Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malaLady

marzy mi sie....

Polecane posty

hehe.... no to zapowiada sie ciekawie:D ja musze uciekac bede wieczorem.. trzymaj sie Agus 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIEKAWSKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jesteś w Wawce??:P Idę z koleżanką coś zjeść;) Mogłeś iść z nami:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała lady - kiedy dostanę fotkę ? wkurzasz mnie już. Obiacałaś mi coś i nie dotrzymałaś słowa. Tak sie nie robi moja droga. Na początku miałem cie za normalną osobę a teraz żałuję że weszłem na twój topik dawaj fotelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zalujesz??? uwazasz ze jestem nienormalna:O podaj argumenty...za szybko oceniasz ludzi moj drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Romantyk trzeba miec cierpliwosc do plci pieknej-taka mala rada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cikawsky - zgadzam sie cwaniaczku. Moim kosztem złap[ałeś teraz plusa o małej , bystry jesteś hehe. Tylko że sprawa wygląda inaczej. Obiecała mi wymianę fotek a niedotrzymała słowa. Może z tym żalem przesadziłem ale czują się oszukany i naiwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy JA napisalam ze Ci nie wysle tej fotki???????????? znajdz mi to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malenstwo :-) Romantyk ja fotke tego cudka natury juz otrzymalem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:13 malaLady nie boj sie Romaniko wysle Ci ale narazie pozostawie Cie w niepewnosci zapytaj Ciekawskiego jak wygladam ja ide spac Dobranoc TO BYLA MOJA ODPOWIEDZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale była ona póżniej, dla mnie liczy sie pierwsza odpowiedż a brzmiała ona tak : to ty mi pierwszy wyślij. Ty na moją długo nie czekałaś więc uszanuj też i mój czas jeśli potrafisz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh..... szukasz dziury w calym ... i wiesz musisz mi wybaczyc bo musze isc:O Ale pamietaj ze ja dotrzymuje slowa... i nie pisz na mnie takich glupot jak ostatnio:O milego wieczorku bye 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh jakie masz planu na jutro bejbe... jutro mam nie wiele czasu ale nastepnym razem przyjade na calutki weekendzik:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro do 20 praktycznie cały czas mam zajęcia z małymi przerwami:) O którym weekendzie mówisz??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Slicznotko teraz nie jestem. Jutro od rana bede na malym meetingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęcia na uczelni kończę przed 15, pózniej mam basen do 16.45 a od 17 do 19.30 hiszpana:) Cały dzień się spieszę:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×