Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość import/eksport

gdzie mozna tanio kupic środki czystosci, papier toaletowy szampon, mydło, prosz

Polecane posty

Gość import/eksport

proszek do prania. CZY NIE UWAZACIE ZE TO JEST WSZYSTKO STRASZNIE DROGIE, gdzie najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość import/eksport
a gdzie wy kupujecie np. papier toaletowy, czy nie sodzicie ze jest on przesadnie drogi zwłaszcza ze jest tylko do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość import/eksport
chyba sie lepiej opyla uzywac gazety wyborczej tansza od toaletowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje gazety od "śmieciarzy" najtaniej wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiiiiiiiiiiii
Jankesa => Netto, widac, ze jestes z Zachodniopomorskiego :D Prawdopodobnie koszalin, zgadłam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam blisko hurtownie
gdzie spedają takze w iloscih detalicznych, wchodze tam na wielką hale z wózkiem i wybieram po jednej sztuce co potrzebuje, ale po sam papier mi sie nie chce, kupuje w rosmanie, taki biały, w miarę dobra jakość, EUROPROFIT się nazywa zgadzam sie z tym, że papier toaletowy jest za drogi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti , ....>przykro mi ,zawiodłam twoje oczekiwania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze nie wiemjjghk
u mnie na stadionie 10-lecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w internecie. Ceny wymiatają markety i inne sklepy. Najtaniej gdzie do tej pory znalazłem to www.cfh.com.pl i allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matłoka
ja kupuję w sklepach z chemią niemiecką milion razy lepsze od polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"An-Dom" Handel i Usługi - tutaj znajdziesz wszystko czego szukasz! Bardzo często zdarza się, że nie można znaleźć tego, czego się szuka. Innym razem ogromny wybór może przyprawić o ból głowy, a jeszcze innym znalezienie czegoś idealnego graniczy z cudem. "An-Dom" Handel i Usługi to miejsce, gdzie mamy dokładnie to, czego szukasz. Nasz sklep posiada szeroki wybór produktów, które na pewno przypadną Ci do gustu. Przyjaźnie nastawieni pracownicy będą szczęśliwi doradzając przy Twoim zakupie.? Znajdziesz u nas również sprzęt AGD, Zabawki, Sprzęt komputerowy i wiele innych. Skorzystaj z powyższych linków w każdym z nich znajdziesz coś innego. Obrusy Pościel Koce Ręczniki AGD Papiery toaletowe Ręczniki Papierowe Wystawiamy faktury Vat. Znajdziesz nas na stronach: http://an-dom.istore.pl http://allegro.pl/sklep/19126724_okazja http://allegro.pl/sklep/2454344_an-dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulllla
papier toaletowy w aldi, ewentualnie lidl, proszki w hipermarketach na promocjach, szampony, płyny do kąpieli czy pod prysznic w Rossmanie, mają promocje i większe pojemniki czasem, i w Biedronie tez się zdarzają np tanie szampony, cify czy płyny do podłóg i naczyn. Wrócilam z Anglii i jestem tymi naszymi cenami przerazona, bo tam zarabiaja 4x tyle co my, a szampony są po funcie!!!! I to nie jakieś gówna tylko takie jak u nas, pasta do zębów to samo, nie rozumiem czemu u nas tak drogo. O ciuchach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handluję chemią
W Anglii Domestos 750ml. kosztuje 1 funt (taki nadruk n aetykiecie) W Polsce w sieci dystrybucji Unilever Domestos 750ml. kosztuje około 6,20 netto DLA HURTOWNI!!!! doliczmy do tego około 10% marży hurtowni + minimum 25% marży sklepu + Vat 23% wychodzi około 10,50 czyli 2 funty. Dlatego są firmy, które importują Domestos z Anglii i sprzedają do hurtu po 4 4,20 netto czyli 35 taniej niż w Polsce a przecież płacą za transport i coś na tym zarabiają. Dlaczego tak jest. Proste, jest to zmowa cenowa koncernów. Dymają ten biedny naród jak chcą. Wmówili Wam, że jak nie macie pieniędzy to powinniście kupować w Biedronakch, Lidlach itp. zachodnich firmach. Tylko, że nie macie pieniędzy i pracy właśnie dlatego że tam kupujecie. Widział ktoś Niemca kupującego w zagranicznej sieci? a Polaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niemczech samemu albo
od tych co kupują tam i w pl sprzedają u nas przy zachodniej granicy bez problemu się da znaleźć całe sklepy z niemiecką chemią, słodyczami itp gdzie indziej to nie wiem, może na allegro sprzedają, jak kupić więcej to się opłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a wy gdzie kupujecie środki czystości? Znacie jakieś sprawdzone miejsca? Gdzie jest tanio i gdzie można kupić naprawdę dobre produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej jakości są w Lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję tu: http://www.higienaserwis.pl/ i uważam że zdecydowanie warto jakość jest bardzo wysoka, a produkty są w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niemieckim rossmanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole dm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem dystrybutorem Profesjonalnych środków czystości marki Perfekt Exclusive, posiadam dużą game produktów w bardzo dobrych cenach. Poszukuje odbiorców, środki bardzo dobrze sie sprzedają. Mamy linie Auto, Mieszkanie, Dom i ogród. Zainteresowane osoby prosze o kontakt email makowski.rafal1@gmail.com lub 531954226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę taniej ale na pewno lepsza jakość mają produkty niemiecki, chociaż nie wszystkie. Ja kupuje w tym sklepie internetowym płyn do płukania, oraz proszki. Są wydajniejsze, i mają długotrwały zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W chemię czyszczącą kompleksowo zaopatrujemy się w firmie http://hurtoownia.pl z tego względu że mają najniższe ceny, a środki są wydajne i ze wszystkimi niezbędnymi atestami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesik
Ja raz na 2 miesiące, czasami rzadziej robię zamówienie w sklepie internetowym. Lubię niemiecką chemię a taką oryginalną ciężko znaleźć w sklepach stacjonarnych. Mogę polecić ten sklep: http://www.chemia-forma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×