Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzbiet

syfy na plecach

Polecane posty

Gość grzbiet

jak w temacie mam syfy na plecach duze czerowne wiecej na ramienaich troche sie wstydze byc z kobieta przez to nie wiem jak zareaguje ? jak myslicie prosze o opienie kobiety dodam ze lecze to od kilku lat z malym skutkkem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzbiet
u dermatologa na wlasna reke jesli uslysze ze cos tam komus pomoglo czytalem o takim leku co pomaga w 100procentach ale skutki uboczne ma takie tzn moga wystapic takie skutki uboczne ze sie zastanawiam co jest gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam ja
tez to mam i mam tak samo jak ty tez sie boje jak ona zareaguje.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kkk
a ja też tak mam i jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwe Dodola
Musisz wycisnac taki bialy miodek az do krwi. Potem sposmayj to spyritusem aby nie wdalo sie zakazenie. Myj codziennie plecy woda z mydlem, biale "czopy" wyciskaj, smaryj spirytusem ktory wysusza- mi pomoglo w 100%. Czesc osob po prostu mocno sie tam poci i wystepuje takie zjawisko. Nos w lato przewiewne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzbiet
ja raczej nie mam co wyciskac nie mam bialych czubkow to czerwonie bomble a jesli jest bialy czybek to i tak go nie ruszam bo wtedy jest jeszcze gorzej cierpir tez na bliznowacenie i jak go wycisne to moze mi zostac blizna tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini Myszka z Koszyczka
cHYBA JESTEC CHORA?! jAKA BLIZNA!A na twarzy tez zostawiasz sobie biale syfy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzbiet
na twarzy nie mam naszczescie tego problemu tzn nie w takim stopniu na czole cos mi czasami wyskoczy i tyle szybko znika no i na szczescnie na twarzy nie mam takich skolonnosci hjak na plecach a ostatnio na klatce ;/ do bliznowacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj swojego dermatologa o
Brevoxyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konskie lajno
jest najlepsze na syfy trzeba maseczke sobie robic i czekac az muchy sie wylegna z niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×