Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzenka22

JAK TO JEST Z TYM L4??????

Polecane posty

Gość marzenka22

hej dziewczyny chciaslabym poruszyc temast zwolnien lkarskich,wiele slysze o tym ze panstwowo lekarze niechetnie wystawiaja l4 a juz jak sie pojdzie prywatnie to nie ma problemu,i sczeze u mnie tak wlasnie jest,jestem w 13 tyg ciazy,jak narazie chode do dwoch ginekologow,do jednego prywatnie gdyz jest takze poloznikiem w szpitalu gdzie planuje rodzic i chcem aby odbieral moja ciaze,a do drugiego bo to tki polecany panstwowy gin,i faktycznie jak bylam prywtnie i powiedzialam dla lekarza ze czuje sie oslabiona,zmeczona to od razu dal zwolninie na 17 dni,a jak poszlam do panstwowego i mimo ze milam plamienie i przpisal mi duphaston na podtrzymanie to nawet sie nie zapytal czy pracuje i czy nie chcalabym l4,i teraz sama nie wiem co robic,czy nadal chodzic do 2 czy zrezygnowac z wizyt panstwowych,nie hcem do 9 miesiaca chodzic do pracy gdyz pracuje na pr4odukcji gdzie nie jest latwo i chcialabym juz od 6 miesiaca byc na l4 a boje sie ze bedzie to niemozliwe jesli bede chodzic do panstwowego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka22
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli czujesz sie nie na silach i wiesz ze np jutro nie nastapi cud i nie poczujesz sie super-extra to radze chodzic prywatnie bo jak sama piszesz panstwowo mimo plamienia nie dostalas skierowania to nie licz ze dostaniesz je na zle samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullklj
u tego i tego mozesz dostac l4 bez problemu`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka22
no nie bardzo bo lekarz prywatny od razu zaproponowal l4 a panstwowo nawet nie wspomnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ..
to trzeba było mu powiedzieć. Ja chodziłam państwowo i gin mówiła że jak będę chciała L4 to żebym mówiła i da mi bez problemu. Byłam długo na L4 ale sama mi je dała, ja nie chciałam, ale ona się uparła że w takim stanie to absolutnie nie powinnam chodzić do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×