Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

tak wiem tak mi powiedzieli. zaraz jak wstane nadczto mam zrobic test. miejmy nadzieje ze wszystko jest w pozadku.Slyszalam ze do 3 miesiaca mozna miesiaczkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
tak dokladnie do 3 miesiaca mozesz miec okres a chcesz tego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeżyłam coś takiego samego
we wrześniu 2007 roku w 33 dniu cyklu zrobiłam test i wyszedł pozytywny (staraliśmy się w tym cyklu o dziecko) ucieszyłam się bardzo, że udało się od razu, ale 11 dni później dostałam silnego krwawienia:( od razu pojechałam na pogotowie tam lekarz, gdy zobaczył jak krwawię powiedział od razu, że jeśli cokolwiek było, to już na pewno tego nie ma:( zrobił usg i nic nie było widać:( krwawiłam przez całe 7 dni bardzo mocno, a po tym czasie poszłam do gina i stwierdził, że macica jest czysta gdybym 7 tygodni później nie zaszła ponownie w ciążę, to mogłabym się łudzić, że wtedy rzeczywiście nic nie było, ale niestety znowu miałam takie same objawy ciążowe jak wtedy więc jestem pewna w 100%, że byłam w ciąży tylko poroniłam:( na szczęście tym razem jest wszystko dobrze:) to prawda, że każda kobieta roni przynajmniej raz w życiu nawet zupełnie o tym nie wiedząc:( w ogóle około 50% wszystkich ciąż kończy się poronieniem:( wcześniej nie miałam o tym zielonego pojęcia:O mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie inaczej, bo żalu jaki pozostaje w człowieku po takiej stracie nie można sobie wyobrazić:( to największa tragedia dla kobiety - stracić dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chce. od 3 miesiecy staramy sie o dziecko. czuje sie tak jak bym poprostu przechodzila miesiaczke. krwawienie ktore z dnia na dzien ustepuje.tylko pozytwny wynik testu... to mnie zastanawia czy jestem w ciazy. bardzo sie cieszymy... chodz teraz sama niewiem czy nosze cos pod serduszkiem czy nie....:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam krwawic dwa dni po tescie czyli 9 dni po oczekiwanej miesiaczce. krwawienia nie sa bardzo obfite sa normalne takie jakie podczas miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeżyłam coś takiego samego
zrób test ponownie, gdy skończy się krwawienie, a najlepiej idź i zrób test z krwi beta hcg, bo być może nadal jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mloda i nie bardzo wiem na czym polega ten test z krwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeżyłam coś takiego samego
idziesz do laboratorium i tam pobiorą Ci krew, musisz tylko powiedzieć, że chcesz by wykonano Ci badanie BETA HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no to prosciutko. wiesz tak bardzo sie ciesze z pozytywnego wyniku.wszystcy mnie pocieszja ze wszystko jest ok. nawet lekarz wyputujac mi sie co i jak stwierdzil ze to nic. czy wierzyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna internautka
hej! dlaczego ja tak straszycie????U niektórych kobiet w ciąży może nastąpic krwawienie i to własnie w terminie przypadającej miesiączki. Nie martw się. Idź po prostu do lekarza, Zobaczysz że wszystko będzie ok!no i gratuluję maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeżyłam coś takiego samego
zrób jak najszybciej tę betę i idź do swojego gina wierzę, że wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
zycze powodzenia autorko:) a chlopak sie cieszy gdyby to byla jednka ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo ide w poniedzialek... jesli ustapi krwawienie.jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cieszy sie cieszy sie bardzo... jest caly wskowronkach... ja zreszta tez ale jenak ta nutka niepwenosci we mnie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeżyłam coś takiego samego
trzymam kciuki:) napisz co i jak, gdy już będzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desiree9
ja tak mialam 1 dnia zrobilam test i bylam w ciazy pozniej dostalam okres i potem test i brak ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TESTY NIE DAJA 100% gwarancji! ewnie ze napisze podziele sie z wami informacjami juz w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
a chlopak w tym samym wieku co ty? moj tez chce ale ja jeszce troche poczekam:) idz na pobieranie krwi jak ktos dobrze napisal i nie musisz czekac az Ci sie okres skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie starszy o 8 lat ale bardzo sie kochamy i jestesmy ze soba szczesliwy mieszkamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
to fajnie jezcze dziecko przypieczetuje wasz zwiazek:) a od ilu jestescie ze soba? planujecie slub?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
to 3mam kciuki odezwij sie jak bedziesz wszystko wiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×