Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej dziewczyny!! mam pytanko przez 1 tydz. spozznial mi sie okres wiec postanowilamzrobic test wyszedl on pozytywny, lecz po dwoch dniach (od wykonania testu) dostalam okres czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy???? (kreska wskazujaca na ciaze byla znikoma i malo widoczna) za odpowiedzi z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź szybko do lekarza możesz albo napewno jesteś w ciąży albo na pogotowie, możesz poronić i potrzebny jest Ci lek z progesteronem, nie bagatelizuj idź szybko...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska nawet najcieńsza oznacza ciąże a właśnie takie krwawienie doprowadzić może do poronienia...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzbzz
ale jak isc do lekarza? tak podczas miesiaczki??? boje sie. Staramy sie z moim partnerem o dziecko ale te krwawienie mnie niepokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
A ten okres to mocne krwawienie czy też raczej plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz idź...a zreszta jak chcesz...;( Ja bym poszła i poeidziala poda Ci progesteron nie mozna tak bagatelizować jeżeli test wyszedł pozytywny i krwawisz nawet na pogotowie marsz!!!!!!!! Bez badania poda Ci progestron - może byc tak, że to Twoja uroda ale ten progesteron nie zaszkodzi nawet jeżeli będziesz w ciązy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylo dosc obfite dzis mniej, ale przy tym boli momentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Niestety bardzo dużo kobiet traci ciążę na bardzo wczesnym etapie -tak że nawet nie wiedzą że była ciąża. Poronienie wygląda jak normalny okres który nadszedł póxniej niż zwykle. Tak bywa niestety. Lepiej idź do lekarza może uda się lekami podtrzymać ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź i się nie zastanawij ja już bym leciała na gwałt nie bagatelizuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często takie bagatelizowanie prowadzi właśnie do poronień tak nie można każde nawet najmniejsze plamienie musi być skonsultowane.....jeżeli chcesz utrzymać ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy miesiac temu robilam ten test wyszedl negatywny, 4 dni temu pozytywny po 2 dniach miesiaczka. Moze to byc to o czym mowicie... nie ryzykowac Jestem mloda mam dopiero 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
wiesz lepiej pójść i mieć pewność że zrobiło się wszystko żeby podtrzymać ciążę niż potem żałować że się tego nie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
w czassie ciazy mozna miec okres nawet przez 3 miesiace ale lepiej to sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko gdzie teraz isc??? chyba na pogotowie..... bo gdzieindziej???? ale nadal mam mniesiaczke nadal leci krew w takim stanie mnie przebada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
idz kochana nie wiem czy pzrebada ale na pewno cos pomoga idz zebys byla pewna w jakim jestes wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddenerwowana
rusz tyłek i idz na to pogotowie lekarz zdecyduje czy badac czy nie a jak bedziesz non stop tu siedziec i pytac o to samo to zanim pojdziesz nmoze byc za poźno. Sorki ale nieodpowiedzialna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
mloda jestes idz potem mozesz miec jakies komplikacje z nastepna ciaza lepej sprawdzic na zapas chlopak wie? moze idzcie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie dobra dziewczyny ide.... gdziekolwiek... sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
potem napisz co i jak ok|? 3mam kciuki bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddenerwowana
powodzenia, sorki ze tak napisalam ale naprawde nie ma sie co zastanawiac po to jest pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku tej dziewczynie wszystko jedno chyba jest,ja tak mialam ze druga kreseczka byla slabo widoczna,ale tak poronilam:(bo bylo za pozno,zreszta nie wiedzialam ze jestem w ciazy,a to byl poczatek3tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
wspolczuje:( dawno to bylo masz jakiwes dzieci|?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam. hmm... ale nic nie zadowolona. nie zbadal mnie bo jak??? wogole patrzeli na mnie jak na idiotke. ja niewiem naprawde.bylam z kumpela.wiem tyle ze jesli nie leci mi b. mocno i nie ma skrzepow to nie mam sie o co martwic.mam powtorzyc test i potem wrocic. jestem tak zdenerwowana nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet niewiem czy jestem w ciazy.... nie mam 100% gwarancji ze test pokazal prawde.... tak dziala nasza sluzba zdrowia. w poniedzialek ide ale prywatnie mam nadzieje ze sie wszystkiego dowiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
to odczekaj troche az minie okres i powtorz test z samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×