Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia31bielsko

makijaz pernamentny ust i powiekszanie ust.kto robil,jakie efekty i wrazenia?

Polecane posty

Faktycznie, szkolenie to podstawa;) A po takim szkoleniu, o jakim piszesz, można znaleźć lingerystki np. w Instytucie Urody New Look, co się nasuwa na myśl samo przez się;) Akurat jeśli chodzi o makijaż permanentny to lepiej zdać się na najlepszych fachowców, bo przecież to makijaż na parę ładnych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje najpierw powiekszyc usta i po 4 miesiacachzrobic makijarz .sama tak robilam i jestem bardzo zadowolona .Robilam www.katarzyna-guinot.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezgadzamsie
Makijaż permanenetny robię od 13 lat. POwiększenie ust hialuronem od 5 lat. Ale dopiero teraz tzn miesiac temu robiłam 2 w 1 tzn razem makijaż z powiekszeniem ust podczas jednego zabiegu. Moja koleżanka tak zrobiła i była bardzo zadowolona. Zaczęłam myslec o takiej ewentualności ze wzgledu na fakt, ze zawsze po makijażu mam duze usta 3 dni, a po powiekszeniu 2 dni. Rzeczywiscie, połączyłam to, żeby oszczędziec na czasie. MUszę przyznac, ze tak pieknych ust jeszcze nie miałam. Na pewno fakt, ze robiła to dobra ręka. Po drugie podobno najlepszy jest Long Time Liner do makijażu i Teosyal - hialuron do ust. Rezultat finalny po 2 dniach. Przez 2 dni usta były duze, ale nie tak jak sie spodziewałam, ze będzie to do kwadratu. Jest to dobre rozwiazanie. Polecam, sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PalomaSendejska
Ja am makijaz od 5 lat, włąsciwie zostały mi resztki. Tez mysle o takim rozwiazaniu, zeby zrobic to za jednym razem. Czy w Poznaniu ktos tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochliczek11
Radzę uważać z makijazem ust jak się ma opryszczkę. Na stronie bezopryszczki.pl piszą że może się rozlać gdy wylezie to dziadostwo tuż po zabiegu :/ najpierw trzebaby się odpowiednio przeleczyć lekami przeciwwirusowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenne
Ja przeszłam to sama, więc wiem jakie to jest straszne, lepiej pójść przed zabiegiem do lekarza bo potem same biedy wynikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlla
Ja tez przeszłam, na szczęście zrobiłam na nowo, dobrze ze blizn nie ma, ale teraz to już tabletki brałam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chochliczek11
Uu, to strasznie wam współczuję. Jak widać najlepiej interesować się samemu i znaleźć informacje, bo niestety salony jeszcze nie wszystkie wiedzą i mówią o tym zagrożeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik1013
ja powiększałam usta i polecam sam zabieg, ale ostrzegam przed pochopną decyzją i pochopnym wybraniem lekarza, który zabieg wykona. Ja niestety nie sprawdziłam lekarza do którego poszłam i żałuję. Wybrałam panią doktor Miękoś-Zydek z Łodzi.Po powiększeniu usta stały się nierówne. Gdy zgłosiłam się z prośbą o poprawkę jeszcze przez telefon, bez obejrzenia ust usłyszałam od Pani doktor pretensje, że chcę mieć kolejny zabieg za darmo. Pani Miękoś-Zydek nawet ust nie obejrzała a już opinię na mój temat wydała. Podczas wiztyt pani doktor nie przyznawała się do błędu, mimo iż na pierwszy rzut oka było widać ogromną różnice między prawą a lewą stroną górnej wargi. Wszyscy znajomi zwracali uwagę, że wygląda to kiepsko, ale Pani doktor jako jedyna osoba różnicy nie widziała. Mimo to zostałam zaproszona na poprawkę. Niestety nic to nie dało. Pojawiałam się u Pani Miękoś-Zydek 4 razy na same poprawki ( w sumie było 5 wizyt). Ostateczny efekt był lepszy, jednak wciąż nieidealny. Pani doktor do końca wypierała się błędu. Podczas ostatniej wizyty jednak usłyszałam, że faktycznie różnica na początku ale teraz już na 100% jej nie ma. Jednak wszystkie wcześniejsze spotkania opierały się na tym, iż pani doktor różnicy nie widzi. Dodatkowo na każdym spotkaniu musiałam wysłuchiwać uszczypliwych uwag. Podczas jednej z wizyt usłyszałam nawet, że powinnam wyleczyć swoje kompleksy to wtedy przestanę widzieć niedociągnięcia. Odradzam wizytę u tej osoby, gdyż straciłam dużo czasu, nerwów, nasłuchałam się kłamstw i obelg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm z powiększaniem ust to już nie taka prosta i szybka sprawa jak w przypadku zrobienia kreski - ja sama chciałabym sobie taką sprawić, ale z tego co wiem na pewno większe ryzyko jest przy makijażu permanentnym ust i ich powiększaniu, pigment może się nierównomiernie "rozlać" dlatego najlepiej zrobić to w profesjonalnym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dla mnie są mega istotne istniejace juz prace linergistki...dlatego wazne ile i jakie sa zdjęcia na stronie takiej osoby,ktora wykonuje makijaz a nie tylko salonu czy gabinetu. Osobiscie uwazam,ze jedna z najlepszych pań jest np.P.Izabela z Poznania zresztą ciekawa jestem Waszej oceny bo tak czytam i wiekszosc strasznie potepia prace na stronach int. www.izabelacytrowska.pl Mam makijaz juz długo i bardzo sie z niego ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka3600
ja robiłam w tamtym roku makijaż permanentny ust - fajny efekt :) Byłam tak mile zaskoczona tym, że rano nic nie muszę robić, a usta wyglądają jakby dopiero co były pomalowane przez cały dzień. Zabieg wykonywała mi Pani Aleksandra Górecka. Bardzo pozytywna osoba. Lepiej nie mogłam trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam się czegokolwiek dowiedzieć na temat wykonania makijażu pernamentnego i przede wszystkie gdzie go wykonać. A ty niemiła niespodzianka, reklama goni reklamę. Ni cóż, muszę szukać dalej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi właśnie takie połaczenia polecila dr Magday Tyc Tyka, robialm wczesniej kwasy u znajomej kosmetyczki ale efekty nie byly bardzo widoczne. Zdecydydowalam sie isc do gabinetu medycyny estetycznej, i to wlasnie Pani dr. polecila mi wykonac najpierw makijaż pernamenty a dopiero potem wypelnienie ust kwasem princess volume. Wczesniej zabiegi niewiele dawaly, bo mialam zanik czerwieni wargowej. Jak trafi się do dobrej kosmetyczki i gabinetu medycy to efekt tego polaczenia naprawde daje efekt wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
oczywiście, że najważniejsze jest to żeby iść do zaufanego miejsca, w którym będziemy zadowoleni z efektu, ja robiłam sobie makijaż permanentny brwi w salonie magic visage w warszawie i jestem bardzo zadowolona e efektu, ale moje koleżanki też tam robiły sobie brwi więc byłam spokojna o efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 32
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z makijażem permanentnym i uważam że to moja najlepsza ‘urodowa’ decyzja. Dzięki niemu zaoszczędzam sporo czasu i mogę trochę dłużej pospać przed pracą . Oprócz tego zawsze wygląda się atrakcyjnie czy to wstając rano czy idąc na basen. To co najważniejsze to żeby taki makijaż robiła bardzo doświadczona osoba jak ktoś jest z Warszawy lub okolic to polecam http://www.kriocentrum.com/oferta/makijaz-permanentny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z usług tej kliniki i chyba zaryzykuje wykonanie delikatnej kreski na górnej powiece. Byłam już na konsultacji u Pani Joanny Stelach umowie się na przyszły tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny, bo już miałam dość codziennych zabaw z próbami narysowania ładnej kreski. Różnie to wychodziło, ale rzadko byłam mocno zadowolona. Makijaż robiłam Vici Clinic i wyszedł piękny, delikatny, bo nie chciałam mega efektu, no ale najważniejsze, że mam problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Ja robiłam w gabinecie kosmetycznym  beautyconect.pl/. Są tam wykwalifikowane kosmetyczki. Używają bardzo dobre tusze do makijażu. Więcej informacji na ttps://beautyconect.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko Boska, same nachalne reklamy. Uważajcie dziewczyny na ośrodki z tych reklam. Jak ktoś dobrze robi, nie potrzebuje naganiaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie róbcie wypełniaczy u kosmetyczek! Tylko lekarze mają do tego prawo i w razie powikłań Wasz lekarz pomoże Wam za darmo, a kosmetyczka schowa głowę w piasek. A powikłania mogą być naprawdę poważne: martwica tkanek, ziarniniaki, ciężkie stany zapalne. To naprawdę nie przelewki, bądźcie świadome!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijażu permanentnego nie robiłam, ale regularnie chodzę na powiększanie ust kwasem hialuronowym do dr Szczepańskiej. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Usta są naturalne i nawilżone, a rezultat utrzymuje się dość długo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×