Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dan75

Czy ktoś używał TrenerGym?

Polecane posty

Chyba masz cos uszkodzone bo u mnie jak ustawie czas to wyświetla ile minut mam do końca i nic nie miga. Ja zakładam na jedno udo tylko zakładam jak najwyżej i ściskam pas jak naj mocniej i jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaskaaa
A który lepiej kupić bezprzewodowy czy nie? Ile wytrzymuje maksymalnie bezprzewodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DreadQak
Sorka, ja nie używałem tego pasa, ale jestem na drodze do kupne, ale co do diety to powiem że najlepsza jest dieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DreadQak
Sorka, ja nie używałem tego pasa, ale jestem na drodze do kupne, ale co do diety to powiem że najlepsza jest dieda Ducana czy jakoś trak :D W 2 tyg schudłem 9 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida=)
A czy ten pas bardzo halasuje? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia - Legionowo
Pas jest cichy, zdecydowanie cichszy niż Vibroaction, bo taki miałam ale się szybko zepsuł. Nie jest to żadna reklama ale ja kupiłam go na www.tele-zakupy.pl wraz ze stanikami bezszwowymi Comfort Bra i dostałam gratis w prezencie błonnik, więc uważam, że to była okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimąż
Hej mam ginekomastie czy mi to pomoże ten pas trenergym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej podnoszę temat,jakie efekty? Czy na cellulit naprawdę polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoububa
podnosze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylka
Hej wszystkim :D Widzę, że temat zaktualizowany, to dobrze bo ja akurat wczoraj dostałam pas (zamawiałam w poniedziałek) z fitness24 Wczoraj tylko go włączyłam żeby sprawdzić czy wgl działa no i ustawiłam program na A2 czyli ogólny masaż no i założyłam go na łydki bo strasznie mnie mięśnie bolały po wykańczającym dniu. I powiem szczerze, że jesli chodzi o masaż to jestem zadowolona (mamb teraz osobistego, elektronicznego masażystę w domu! :D) Co do odchudzania czy redukcji cellulitu to jeszcze nie powiem jak efekty bo dopiero dziś zaczęłam. Właśnie skończyłam pierwszą serię (20 min na programie A7 na brzuchu)... Drugą serię zrobię wieczorem przed kąpielą. Wrażenia? Hmmm na pierwszy rzut oka wydaje się przyjemne i relaksujące :D W cuda nie wierzę tzn. nie uważam żeby ten pas mnie odchudził bez diety (stosuję Dukana). Kupiłam go w celu wspomagającym tzn. liczę na to, że przy utracie kilogramów (dzięki diecie) ten pas pomoże mi ujędrnić ciało i usunąć cellulit. Co prawda cellulit mam na pośladkach i udach ale jak narazie chcę używać pasa na brzuch i biodra bo chcę po prostu biodra wyszczuplić... Udami zajmę się później. Nie mogę jednocześnie bo w instrukcji pasa napisane jest że całkowity ciągły czas pracy pasa nie może przekraczać 40min więc wolę dmuchać na zimne i będę robić 2 serie dziennie po 20 min ;) Odezwę się jeszcze na pewno żeby polecić lub odradzić kupno tego pasa jeśli zobaczę (lub nie) efekty ;D Pozdrawiam i liczę, że odezwie się ktoś jeszcze kto zakupił taki pas lub może już widzi jego efekty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka111
Marysiu! Prosze o pomoc. jeśli miałaś doczynienia z vibroaction i trener gym to proszę o info. ja tez miałam vibroaction i niedawno zakupiłam trenergym i mój trenergym jest dużo głośniejszy od vibro i jego uderzenia są owiele szybsze ale za to mam wrażenie, że o wiele słabsze. Może ja mam zły sprzęt? Zamawiałam na fitnes24. Proszę o odp kogoś kto wię coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaJAaga
Właśnie sobie kupiłam! też z firmy fitness24 ale na allegro. Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaJAaga
właśnie dostałam pas i go używam. Bardzo przyjemnie masuję:) robi ciepełko:) nie trzeba nikogo męczyć żeby być wymasowanym i dopieszczonym:) co do efektów odezwę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnaJAaga możesz już coś powiedzieć na temat tego pasa, czy jeszcze żadnych efektów nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innymoze byc
Czy u Was też czuć charakterystyczną woń po upływie jakichś 20 minut od włączenia pasa? Boję się że może być z nim coś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2727
Witam,posiadam pas wibracyjno-wyszczuplający TrenerGym, natomiast zapodziała mnie się gdzieś instrukcja. Czy ktoś mógłby napisać w skrócie jaki prorgam do czego należy stosować. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy któraś mogłaby mi podać nr programu na cellulit? ponieważ nie dostałam instrukcji obsługi i nie wiem jaki program wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaa30
A0 idelny do redukcji tk tłuszczowej A1 do redukcji celulitu A2 ogólny masaż A3 do redukcji tk tłuszczowej i budowy mięśni A4 do redukcji celulitu A5 masaż pleców i piersi A6 masaż ud pleców barków piersi A7 redukcja tk tłuszczowej budowa mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1989
witajcie dziewczyny!! pas trenergym mam juz od roku i jest dla mnie rewelacyjny jednak w wakacje przestalam go uzywac ze wzgledu na mononukleoze zakazna przy ktorej mialam powiekszona wotrobe. od tej choroby minelo juz ponad 5 miesiecy i zastanawiam sie czy moge wrocic do stosowania pasa na brzuch? dodam ze czasami jeszcze doskwiera mi wotroba. lekarz zabronil mi wysilku fizycznego na pare miesiecy ze wzgledu na watrobe i sledzione :( przez co przytylo mi sie :( jak myslicie czy moge stosowac ten pas na brzuch ? bede wdzieczna za kazda odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy bezprzewodowy czy przewodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jusia
Witam, właśnie zakupiłam trenergym,zobaczymy,ale mam pytanko....czy przed użyciem powinnam smarować ciało? Natłuszczć, nawilżać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freezby
Ja mam pas miesiąc używam regularnie i nie ma żadnych efektów ŻADNYCH ;) może on działa na bardzo otyłe osoby z bardzo dużymi brzuszkami ;) na mnie nie działa wgl ale używam czy czas bo fajnie wibracj:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Milena 1989 Musialabys najpierw zrobić kontrolne Usg brzucha by sprawdzić czy sledziona i wątroba po chorobie wrocily do prawidłowych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jak jest pas wyrażnie za długi to żle ?? czy bez znaczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika88
Ja mam pas ARmedical neoprenowy. Zakładam go kiedy ćwiczę. Ten patent polecił mi znajomy trener. Dzięki temu można szybciej pozbyć się tłuszczyku z brzucha. Zobaczymy. Na razie mija mi drugi tydzień ćwiczeń i myślę, że po trzecim będzie już widać pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×