Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość geerryy

jak ubrac 2 latka na ślub sierpień ??

Polecane posty

Gość geerryy

krotkie czy dlugie spodnie, sandalki czy zakryte?? co proponujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od pogody jeśli bedzie nie ciekawa to jakis garniturek jesli bedzie pieknie i upal to oczywiscie dlugie spodnie ale cieniutkie i jasne do tego koszulka z krotkim rekawkiem. Ja bym tak moje dziecko ubrala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszem siem
e tam garniturek, jak dla mnie małe dzieci w garniturkach głupio wyglądają, takie stare-maleńkie. Jakieś przyzwoite spodnie i biała koszula, albo koszulka polo do tego, jak gorąco to sandałki, jak zimno to zakryte, najważniejsze żeby dziecku było wygodnie i nie marudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia gustu :) mnie się tam podobają maluszki w garniturkach :D:D:D a czy to niewygodne... z tym też sie mozna sprzeczac bo ciuszek ciuszkowi nie rowny... zalezy z czego te spodenki i marynareczka sa wykonane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będzie ciepło to jaki sens jest kisić dziecko w długich spodniach czy w butach zakrytych???? Przecież dziecko nie będzie pod gołym niebem nawet jak leciutki wiaterek zawieje. Najlepiej to spodenki krótki lub na ¾ i bluzeczka/koszulka na krótki rękawek oraz sandałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggtttttttttttt
bardzo czysto teoteryczne rozważania:) A wiesz jaka bedzie pogoda??Może być 35 stopni a może byc też 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrać w stylu, który w modzie dorosłych nazywa się Casual ;) Schludne portki, koszula z krótkim/długim rękawkiem w zależności od pogody, nie jakaś tam drętwa... Jakby był chłodzik to cosik na wierzch się zawsze dobierze... Sweterek... Kamizelkę... Wg gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×