Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Anna78 - kochana, wroze tutaj...najczesciej codziennie, wiec jesli chcesz, zebym Ci powrozyla, po prostu napisz pytanie, a ja na nie predzej czy pozniej odpowiem:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie deszczu, przepraszam, ze zawracam ci ciagle glowe, ale nie moge przestac myslec o tym co mi powiedzialas. Jest szansa, ze sie pomylilas?:D Przepraszam za takie glupie pytanie, ale... Juz w tej chwili pracujemy nad dzidzia, a w przaciagu 2 lat brzmi, jakby byly z tym jakies wielkie problemy i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamimurka
czy uda mi się kiedyś zapomnieć o tym co mnie spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niniola- moja droga, prawdopodobnie wyjdziesz za granice, ale nie na dlugo... jesli chodzi i Twoj zwiazek- wszystko powinno byc dobrze:) on Cie bardzo kocha i planuje Wasza wpolna przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 09.08.1980 Lukasz 21.02.1982 Czy ten uklad ma sens i dokad on zmierza? Czy on czesem sie z kims trzecim nie spotyka? Co z moimi sprawami mieszkaniowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamimurka- Marzenko...ciezko Ci bedzie zapomniec, bo to naprawde bardzo na Ciebie wplynelo... jednak rany beda sie z czasem zablizniac i w koncu pozostanie to tylko przyktym wspomnieniem...skup sie na codziennosci, ludziach, ktorzy Cie otaczaja, ktorzy sa dla Ciebie zyczliwi... wszystko sie ulozy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka 30.12.1986 czy ja i mój chłopak pasujemy do siebie?jest starszy 13 lat,czy stworzymy kiedys rodzine i bedziemy dobrym małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka9888
Imię_deszczu, a może i mi postawisz karty? będzie to naprawdę miła niespodzianka elżbieta 05-10-1978 a mój mężczyzna Karol 19-03-1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
znowu ja...wpadam na chwilke Imie deszczu sprawdz czy czeka mnie w najblizszym czasie wyprowadzka z obecnego miasta do jakiegos wiekszego?? milena 06.01.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaaaaaaaaaaaaa
kiedy wyjdę za mąż???i czy z nim będę twożyła związek na całe życie?? 11.12.82 on 08.03.84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
och to dobrze,wiec zaczynam sie uczyc.. a powiedz mi jeszcze, czy ten facet (30/06.79) jest mna zainteresowany? czy powinnam dazyc do spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka2- kochana... widze, ze masz pewne watpliwosci co do szczerosci jego uczuc... ale zupelnie niepotrzebnie:) nie okazuje Ci za czesto, ze Cie kocha, ale to nie znaczy ze tak nie jest:) jesli chodzi o spawy mieszkaniowe... poczekasz jeszcze troche na mieszkanie...ale za rok juz powinnas miec swoj wlasny kąt:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaaaaaaaaaaaaa
aha jeszcze imiona kasia i piotr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani...teraz juz musze uciekac, ale obiecuje, ze odpowiem na Wasze pytania jeszcze dzisiaj moze wieczorkiem:) pozdrawiam i milego dnia wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefitka- pominelam Cie, przepraszam. otoz- karty mowia o dzidzi w przeciagu 2 lat, a to nie znaczy ze za 2 lata dopiero zajdziesz w ciaze... problemow u Ciebie jakich wiekszych ne widze...wszystko powinno byc w porzadku:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi33
Witam bardzo prosze o powróżenie , mam prace ale jakos nie jestem szczęsliwa . imie Gabriela ur. 07.04.1975 czy znajde nowa prace czy moj mąz znajdzie prace za granica i czy wyjedziemy z polski dziekuje za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna przyszłości
ja 12 05 79 on 233 04 74 czy to ma sens i co z tego wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna przyszłości
23 04 oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi33
to znowu ja.. podaje imie męza Jerzy , ur. 26.08.1974 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamimurka
dziękuję. Nie ukrywam,że jestem zaskoczona. Czy mogłabyś mi jeszcze powiedzieć co mnie czeka w najbliższej przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetano
15.listopad.1981r Kajetan Czy dobrze zrobiłem konczac zwiazek z moja dziewczyna? Czy znajde nowa milosc? Czy moze powinienem do niej wrócić? Jej data to 28.kwiecień.1988r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weachrtha
czy bede s obecnym partnerem i kiedy mi sie oswiadczy,kiedy dziecko a jaka plec? 31.12.88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaa
Dzieki kochana wrozko pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje że odpowiedziałaś na te ostatnie pytanie :) Właśnie chyba tak jest jak mówisz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaadzia
magda 23.01.1986 czy moje malżeństwo dotrwa do końca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkawska
Dziekuję za wróżbę:) Wróżko powiedz mi jeszcze co karty mowia o naszym zwiazku? Czy my pasujemy do siebie, czy moze nie bede z nim szczesliwa. Czy ktos mnie kiedys pokocha szczerze i z całego serca? Czy mam szanse na udany zwiazek? Proszę bardzo o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kololowoa
halo czy jest jeszcze tu Pani Wróżka Czy mozna sie jeszcze załapac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×