Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość kammmm
kamila 26.03.1988 -czy skoncze studia -czy zakocham sie ze wzajemnoscia, kiedy? jaki on bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADIETKA
ja 01.09.70 on 17.10.75 czy uda nam sie stworzyc udany zwiazek? czy on mnie naprawde kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja82- kochana, Twoje malzenstwo bedzie bardzo szczesliwe, ale do tego czasu bedziecie sie powoli "docierac"... w ciaze zajdziesz po roku bycia razem:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
14.09.1985 powtarzam sie bylam na 12 stronie czy karty coś pokazują?: kim zostaną moje dzieci,(moiwłaś bedzie 3) jaki zawód wybiorą, co w nich rozwijać jakie zainteresowania?czy prędko wyjdą za mąż/ożeniąsię dorota prosze odpisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elalala
Elżbieta 27.09.1989. czy on Łukasz 06.03.1987 naprawde mnie kocha czy jest nam pisane bycie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOI KOCHANI, jest Was bardzo duzo, a ja juz niestety musze konczyc...wieczorkiem jeszcze bede, wiec dokoncze wrozenie:) pozdrawiam wszystkich i przepraszam tych, ktorym w tym momencie nie moge pomoc... do "napisania"!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANDAAA
czy zaloze rodzine i bede miec dzieci? 1.09.70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukienka w kwiatki
pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 123
Imię deszczu - w każdym razie dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
papa dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotkamalaonawaw
ludzie... moze to i prawda co pisze imie_deszczu, ale... postawic karty - to trwa odczytac je - tez potrzeba czasu napisac to tutaj - tez troche zajmuje a ona tak szybko wrozy. podejrzane to jakies ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patysiaaaa
Witam :) słoneczko, a powróżysz mi jeszcze na jedną osobę ja Patrycja 09.07.1988 on 10.12.1983 co on do mnie czuje i jak układa się sytuacja między nami? z góry dziękuję raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem bo wiem
ech...mimo wszystko dzieki za 'wrozbe'i milego dnia wszystkim zycze..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkawska
28.04.1988 Katarzyna On 15.10.1981 Czy jeszcze będziemy razem, czy mam mu wybaczyć jeżeli zrozumie swój błąd? Czy może odejdzie do tej drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDSGWC
CZY CHLOPAK Z KTORYM JESTEM BEDZIE MOIM MEZEM 31.12.88 Z GORY DZZIEKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulaa
Kasia 23.03.1989r Kochana w takim razie powiedz mi jeszcze, czy wyjade za granice, czy do naszej stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhtru
puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie_deszczu witaj:) napisz od jak dawna sie tym zajmujesz i jakis używasz kart:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beatrycze A może Ty znalazłabyś chwilkę, żeby mi powróżyć....bo moje nieszczęsne małżeństwo leci na łeb na szyje:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:38 leniwa Witaj Beatrycze A może Ty znalazłabyś chwilkę, żeby mi powróżyć....bo moje nieszczęsne małżeństwo leci na łeb na szyje ------------------------------------------------------------------------------ witaj jak chcesz pytanie odemnie to zaprasam na moj topic:) nie wroże na topickach innych wrożek,to ich topicki i nie będze im rozwalać tematu ,ani zaśmiecać im topicku więc jak jestes chętna to zapraszam na INTERNETOWA WROŻKA!ZAPRASZA! tylko dla czarnych nickow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jestem tu przez chwilke, dlatego powroze tylko tym osobom, ktore ostatnim razem prosily mnie o wrozbe... Beatrycze- wroze z kart tradycyjnych lub normalnych do tarota... jesli mam watpliwosci- siegam po druga talie.wroze od 3 lat... pozdrawiam Cie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwa- kochana, widze, ze wszystko teraz u Ciebie dzieje sie w odpowiednim momencie, wiec nie powinnas sie martwic:) w najblizszym czasie widze jakies dobre wiadomosci zawodowe:) jesli chodzi o Twojego meza... juz bez kart moglabym Ci powiedziec, ze mezczyzni potrzebuja zazwyczaj duuuuzo czasu na to, by stac sie naprawde doroslymi:) Twoj maz prawdopodobnie jest typem czlowieka, ktory potrzebuje bardzo duzo wolnosci i wsrod zakazow i regul czuje sie jak w wiezieniu...daj mu czas, w gruncie rzeczy to naprawde dobry i poukladany czlowiek, kocha Cie bardzo, a Ty jestes z nim szczesliwa:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaimek..- w najblizszym czasie czeka Cie wyjazd w strony rodzinne, badz tez w sprawie rodzinnej... bedzie to bardzo mily powrot do przeszlosci:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elalala- karty mowia, ze partner, z ktorym jestes ne bedzie Twoim mezem... w ciagu najblizszych paru lat nie wyjdziesz za maz... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati111100- kochana, Twoj zwiazek przezywa teraz lekki kryzys... nie czujesz sie w nim bezpiecznie... jednak wszystko powinno sie unormowac w ciagu najblizszego miesiaca. Twoj partner mimo wszystko bardzo Cie kocha i chcialby byc z Toba do konca zycia:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opygbs- w polowie przyszlego roku... prawdopodobnie bedzie to sliczna dziewczynka:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×