Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

przyszłość czy istnieje- dziewczyna prawdopodobnie miala jakies powazne problemy zdrowotne w przeszlosci...ten chlopak ja bardzo kocha i prawdopodobnie beda ze soba bardzo dlugo...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaaaaaaa
Zdradziłam męża, żałuję i chciałabym wiedzieć czy on się kiedyś o tym dowie (on go zna). Proszę o wróżbę, będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu2ia
dziekuje za odpowiedz:* dla mnie i tak najwazniejsze jest zeby zostal.. nawet jesli ma byc tylko przyjacielem. to moze nawet lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goskaaa.80- kochana, tak, on Cie kocha i rzeczywiscie planuje Ci sie oswiadczyc... ale to dopiero za jakis rok:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaaaaaaa
zapomniałam... moje imię to Ewa i data urodzenia: 07.10.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud
wróżko 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, musze juz uciekac konczyc obiadek:) wszystkich, ktorym nie zdazylam powrozyc, przepraszam i obiecuje, ze nie zapomne o nich nastepnym razem:) pozdrawiam i milego dnia zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaa
mam pytanie któe dosc mnie nurtuje, czy moj chlopak mnie zdradzil/zdradza? nawet emocjonalnie, nie wiem teraz co myslec o jego uczuciach,brak mi zaufania Agnieszka 24.07.1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu2ia
dziekuje za odpowiedz:* dla mnie i tak najwazniejsze jest zeby zostal.. nawet jesli ma byc tylko przyjacielem. to moze nawet lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia23----
Magda 25.08.1985 co u mnie widzisz? czy wyjde za maz czy urodze dziecko jakiej plci? i czy bede mieszkac zagranica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie deszczu! Powiedz mi czy zdam egzamin zawodowy? I czy zdam egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejsciem? Agata, 13.08.1988.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smochiesss
Dziękuje, tyle, że ja nie wiem jak ja bede z nim szczęśliwa, skoro kocham innego... :( Ale nie chce czekać aż ex skończy się na mnie obrażać a jego kuzynka psioczyć na mnie.... Pytałam Cię kiedyś o niego i powiedziałaś, że w wakacje będziemy znów razem, ale po wakacjach znowu jego otoczenie się wtrąci i beda kłopoty aż do nowego roku... Zobacz prosze czy jeszcze sa szanse na to, ze bedzie ok... ja. 02.08.86 on. 04.97.87 Bo ja nie wiem czy już się poddac i na siłę być z tamtym czy czekac na to czego pragne naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 1976
ur 10-06-1976 Jak potoczy się budowa nowego domu kiedy tam się wprowadzimy? Czy będziemy mieć nowe mieszkanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DADADAAA
klocimy sie troche ostatnio. najpierw milosc, potem klotnia, potem znow prosba o slub...itd co z nami? czy jemu naprawde na mnie zalezy? co ja mam myslec o tym zwiazku? bo nie wiem na czym stoje.. :-( ja 1.09.70 on 17.10.75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wróżko co do mojego brata to bardzo możliwe z tym wyjazdem bo w sunie zdarza mu się jeździć po Polsce:))) a co do mojego męża to jego pasją jest piłka nożna i kończył nawet szkołę o tym profilu grał w miejscowym klubie bardzo długo ale nie mam pojęcia jaki można mieć interes z tym związany??? no zobaczymy ja Ci tam wierzę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liftinka
Beata 23.01.85 czy uda mi sie zdac teraz prawko?? i czy chlopakowi, z ktorym teraz jestem zalezy na mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
agnieszka 03.01.1986 czy zbam prawko w najblizszym czasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtrzam sie,bo prosilas o moja date urodzenia sierpien 1980 powiedz prosze, co ten koles o mnie mysli,spotykamy sie ale "tak sobie", to nie jest zwiazek, ale czy on czasami rownoczesnie ze swoja była nie kreci, czy mnie oszukuje??on znak zodiaku panna, mlodszy ode mnie wlasciwie juz nie wiem czy sie nadal spotykamy, powiedz czy on sie jeszcze odezwie,wlasciwie mialam focha i nie odebralam telefonu,nie wiem czy jeszcze zadzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze promienie lata
Witaj Imię deszczu 🌼 Z moim Słońcem znamy się juz pare dobrych lat. Pewne sprawy nas troche poróżniły. Pogniewał sie na mnie, co starałam się jakoś naprawić. Jednak ta sprawa nas trochę wyciszyła. Uniesienie sie honorem ? Czy po burzy emocjonalnej wyjdzie dla nas Słońce ? Jak widzisz przyszłość naszej znajomości ? Teresa 26.05.63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotka_25
Dziekuje kochana za wczesniejszą odpowiedz na moje zapytanie... choć chciałabym jeszcze sie dowiedzieć... 1) co mnie czeka w obecnej pracy? czy może czas rozgladac sie za czymś nowy i to w swoim zawodzie? 2) co sie wydarzy w znajomosci z mezczyzna, ktory jest dla mnie w tej chwili tak bardzo ważny? czy my bedziemy kiedykolwiek ze sobą? (on Henryk 16.01.1982r.) 3) czy w tym roku zmienie jeszcze adres zamieszkania? 4) co mnie czeka w życiu osobistym, uczuciowym? Alicja 01.12.1982r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ! barbara 31.08.1966 Co z moim małżeństwem, czy warto starać, próbować, czy wyprowadzić się i jak najszybciej zapomnieć? Pozdrawiam i bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie_deszczu! bardzo dziękuje3 za odpowiedz!!!!!!! Pozwolę zadać jeszcze jedno pytanie Barbara31.08.1966 czy jemu zależy trochę na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnna
Dziękuję Ci baaaarrrdddzzzzoo za wróżbę, droga Imię Deszczuu🌼. Czy możesz mi jeszcze powiedzieć czy z tym blondynem w średnim wieku wiąże się wyjazd zza granicę? Jeśli tak to będe już wszystko wiedziała :-) Gosia, ur. -8.01.1980r Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu jaaaa
kochana- czy moglabys mi cos powiedziec o nim 18.07.82 ja 1.04.82...czy uda nam sie spotkac?czy cos z tego bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna2344
nic wam nie chce mówić ale mi wrozka przepowiedziala meza i dziecko za jakis czas a ja meza juz mam od 3 lat a dziecko za miesiac urodze wiec to jest sciema !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tu i tam
Karolajna ... to dobrze Tobie powiedziała ze będziesz miała męza i dziecko. Przeciez nie powiedziała ze zamiast męża poślubisz karego konia albo druga kobietę. Chyba za bardzo wczułaś się w rolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię deszczu dziękuję ślicznie za wróżbę :) TRzymam kciuki by się spełniła :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×