Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość jaka z nas para
ja 20-05-1975 Elwira on 10-06-1976 Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka 1975- owszem, czeka Cie spora zmiana uczuciowa pod koniec tego roku... szczescie juz puka do Twoich drzwi, wystarczy tylko otworzyc:) jesl chodzi o prace- pisalam we wczesniejszym poscie...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka 1975
Baaaaaardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
littlelack90- kochan, Twoj byly niestety prawdopodobnie ma juz inna i raczej o Tobie nie mysli...postaraj sie o nim zapomniec, bo obok Ciebie niedaleko jest ktos, kto chce Ci oddac swoje serce:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajatak
joanna 18/08/68 dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronkaaaa- prawdziwa milosc poznasz prawdopodobnie w polowie pazdziernika...bedziecie ze soba bardzo szczesliwi:) a wyjdziesz za maz za 3 lata... jesli chodzi o tego mezczyzne- on jest Toba w pewien sposob zauroczony...imponujesz mu, ale raczej nie szuka kogos na stale... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajma- Krysiu, nie zrywaj tej wposlpracy, bo prawdopodobnie sytuacja juz niedlugo sie wyjasni, z czego moga wyniknac dodatkowe korzysci dla Ciebie... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoDoMi- moja droga...swojego przyszlego meza spotkasz prawdopodobnie za 2 lata na jakims kole naukowym, czy sympozjum... bedzie to wysoki blondyn, dosc niesmialy, ale bedzie Cie kochal do szalenstwa:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
Imie mozesz sprawdzic czy dobrze zrobilam, ze nie przyjelam pracy w poligrafii? milena 06.01.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropa36- ups, nie doczytalam dalszego postu;) otoz... bedziesz miala dziecko, ale tylko jedno. za 2 lata prawdopodobnie bedziesz juz mama:) z mezem bedziecie szczesliwi, choc czasami zdarzaja sie miedzy Wami jakies niewyjasnione do konca sytuacje...powinniscie czesciej rozmawiac.z praca bez wiekszych zmian... jedynie z koncem wakacji moze Ci przybyc wiecej obowiazkow...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viktorianka- twoja sytuacja finansowa niestety nie ulegnie zmianie, dlatego radzilabym szukac jakiejs innej pracy...prawdopodobnie juz w polowie wakacji zaczepisz sie gdzie na dluzej...kokosy to nie beda, ale wiecej niz z tej, gdzie pracujesz obecnie...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g.k- kochana, znajdziesz szczescie i to juz calkiem niedlugo:) musisz sie uwaznie rozgladac, bo niedaleko Ciebie jest pewien Pan, ktory juz od dawna Cie obserwuje... moze go nie zauwazasz? moze nie traktujesz go w tych kategoriach w ktorych powinnas? jesli chodzi o zdrowie...powinnaz zrobic cytologie. Twoja corka w najblizszej przyszlosci bedzie miec jakis wyjazd sluzbowo/ naukowy prawdopodobnie...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna dziewczynkaa
28-09-1982 jak ulozy sie moje zycie uczuciowe czy znajde prace i czy uda sie zamienic m czy moze kupie wlasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arfilka - kochana, musisz sie pogodzic z ta strata, bo on juz nie wroci... w najblizszym otoczeniu masz mnostwo zyczliwych i osob...zrob cos dla nich, tak jak oni dla Ciebie... Twoja rodzina Cie potrzebuje...nie zalamuj sie, przyj do przodu! w najblizszych miesiacach spotka Cie bardzo mila niespodzianka w zwiazku z osoba, ktora kochasz:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
czy moj ex do mnie bdzie chcial wrocic? powiedz prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienkaaa- kochana, w najblizszym czasie widze jakis wyjazd, prawdopodobnie zwiazany z rodzina...:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wróżbę
Kasia 11.12.82. on 08.03.84 czy powinnam siępakować w ten interes??? oraz z innej beczki : kiedy sie oświadczy???? proszę o odpowiedz:) z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaaaaaaaaaaaaaaa- kochana, w Twoim zwiazku nastal okres pewnej stagnacji...przydalo by sie to szybko zmienic. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz prosze, co ten koles o mnie mysli,spotykamy sie ale \"tak sobie\", to nie jest zwiazek, ale czy on czasami rownoczesnie ze swoja była nie kreci, czy mnie oszukuje??on znak zodiaku panna, mlodszy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! dzis juz koncze wrozyc...uff...nie sadzilam, ze tak mnie to zmeczy po tej przerwie:/ bede jutro i na pewno odpowiem na reszte pytan:) pozdrawiam serdecznie wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) Jestem obecnie w stałym związku, już od kilku lat, ale nie układa nam sie najlepiej, jakiś czas temu poznałam chłopaka, jest młodszy, podobamy sie sobie, bardzo iskrzy między nami, gdy sie widzimy, jednak on boi sie zaangażować. Niby chce sie ze mną spotykac, ale w ostatniej chwili sie wycofuje, kontakt sie urywa az do nastepnego razu jak sie spotkamy przypadkiem, gdzieś na imprezie, wtedy znów mnie adoruje... Czy coś do mnie czuje? Co z nami dalej będzie? teraz wyjechał za granicę, wróci dopiero we wrześniu. ja kaśka 06.03.1980, on marcin 09.01.1986 Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×