Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiolecik_1987

Jak Wam się podoba ta bluzeczka? kokardka

Polecane posty

Gość taka sobie_
nic specjalnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
Calkiem fajan ale nie powala na kolana, raczej taka wzykla, ale fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia89867
Eee taka se, zwykła i tyle. Zamiast szukać czegoś na allegro lepiej pójść do skandynawskiej odzieży na wagę :D nie wiem, czy u Ciebie w mieście ejst taki punkt, ale u mnie tak i ja wynsozę stamtąd CUDA! za grosze:) ale komu się teraz chce przekopywać tą stertę ubrań, nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
Natalia mi się chce zawsze :) jak idę do normalnego sklepu i coś kupię to cieszę się tym trochę bo byla to latwa zdobycz ale jak coś z lumpeksu kupię fajnego to radocha niesamowita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia89867
wii - ach, dokładnie., mam to samo. w lumpeksach mozna się ubrać bardzo oryginalnie (ja trafiłam już nieraz na nową rzecz ze starą ceną nawet! ostatnio kupiłam sobie zielony sweterek, całkiem nowy, ze ślicznym dekoltem, bardzo kobiecy) mnie bardzo dużo koleżanek pyta, "gdzie to kupiłaś?" a gdy mówię, że w szmateksie to się dziwi. już parę takich dziewczyn, które mając po 20 parę lat nigdy nie kupiły nic w lumpeksie zaraziłam swoją manią przekopywania lumpeksów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
Ja też mam kilka rzeczy kupionych w lumpeksie które doslownie uwielbiam i nie wyobrażam sobie wlasnej szafy bez nich :) nawet ulubioną firankę mam z lumpeksu ;) jest suuper fajna :) I też często slyszę "a gdzie ty taki super ciuch kupilaś"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykła bluzka.Ale jak dobierzesz do niej niebanalne i oryginalne dodatki to będzie super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaWojtusia
Fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filecik_1987
Chodze czesto po lumpeksach glowenie na dostawy do dwoch ulubionych, ale o odziezy "skandynawskiej" nie slyszalam. W niektorych lumpach maja straszne ceny, np za uzywana bluzke 15zl jezeli jest jakas wyjatkowa to i tak ze nia tyle dam, ale wole te z ubraniami na wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjioj
beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie przyjemna i ma 'markę' ale ekspozycja na płasko sugeruje, że jest typu dzwonek.. nie znoszę tego, czuję sie jakbym była w ciąży:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolecik_1987
to co w koncu licytowac czy nie? bo aukcja sie konczy jutro pomozcie, jak tak to do ilu Waszym zdaniem sie oplaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
10 zł najwięcej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdery
tez mysle do 10 i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis008
tragiczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filecik_1987
Dzieki za rady! dobrze ze tu napisalam bo troche mnie pohamowalyscie i dobrze bo juz mi sie mniej podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×