Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemowa panna 22

moze z pozoru glupota, ale...

Polecane posty

Gość problemowa panna 22

wiec dostalam w prezencie pierscionek złoty(białe złoto) i szafir. Strasznie mi sie podoba bo to prezent od waznej dla mnie osoby ale problem w tym ze nosze duzo innej bizuterii i nie wiem czy pasuje on. Nosze koraliki na nadgarstach(jestem rockową panienką ;) ) lubie różne wiszące kolczyki(orientalne,srebrne po prostu mnostwo rodzajow) i koraliki na szyję(z kamieni,drewniane) nie nosze tego oczywiscie wszystkiego naraz ale np czy nie bedzie sie 'klocil" ten pierscionek z drewnianymi bransoletkami czy kolczykami? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :D mam ten sam problem, noszę koraliki, lubię abstrakcyjne rzeczy, a takie pierścionki nie pasują za bardzo. mam dużo biżuterii, w której nawet nie chodzę, jest śliczna, ale wolę takie dziwne rzeczy:) czasem to łącze i fajnie wygląda. zakładam większość takiej \"mojej\" :P a np jeden zupełnie z innej bajki. jak mi ktoś mówi, że nie pasuje, to jego strata. zakładam takie rzeczy głównie przez sentyment do osoby, od której dostałam. ech...rock:) respect:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa panna 22
hehe no to super ze nie jestem sama :) nie ma mowy żebym zdjęła moją drewnianą bransoletkę albo moje rzemyki :P z kolczykami takimi abstrakcyjnymi to nawet sie komponuje ale gorzej z klasyczna bizuteria,swego czasu nosiłam srebrny pierscionek jeszcze do tego szystkiego ale go zgubiłam :( no cóż chyba moj szafirowy pierscionek na razie poozdabia szkatulke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nigdy nie zwracalam uwagi na to, czy to co noszę jakoś ladnie się ze soba komponuje. Ubieralam się w to, na co mialam ochotę i zakladalam takie dodatki, o jakich w danym dniu sobie przypomnialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×