Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VanjutkoD

szuak wrozki, karty trot krysztalowa kula wszystko

Polecane posty

Gość i dysleksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od
spadaj czubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrrrrrrrrra
w nicosci.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wróżke-posłuchaj
na miłość nie licz,za 3 lata.Na naukę za późno boś już stary i weź sie w końcu do roboty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaa :D a jak powiem ze jestem kobieta 22 lata w tracie studiw z praca i w zwiaku to co... prosze o powazna worzbe co sie stanie w przyszlosci z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zmiany jakiich juz dokonujesz wprowadzaja w zadume otoczenie, idziesz w dobrym kierunku :)...ale bądz ostrozny(a)....milosc stoi za twoimi plecami ...nie przegap jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortopierz
skad jestes VanjutkoD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super a jak z facetem , zwiazkiem , iedy slub, dzieci? jak to sie potoczy? ile dzieci ede miec swoich nie swoich itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortopierz
z ciekawosci i Twojego podpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba ezoteryczna
jestes osobą o nadzwyczajnej intuicji i zdolnosciach artystycnych nie przepadasz za krytykją masz problem z jej przyjęciem uwielbiasz byc podziwiana i chciałabys miec wielu przyjaciol naucz sie harmonizowac dsfere uczuc i zawodowa aha no i zdrady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie dziewczynki :) pierwsza pojawi sie wczesniej niz slub ....o ile nie wiem :) ale obie bedą ciszyly sie zdrowiem ....związek no coż tyle ile w niego wlozysz tyle otrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zwaizek wkladam wszystko, jestem na aboj zkochana, fakt mam zdolnosci artystyczne (maluje) i nie lubie krytyki :D ale ja nie zdradzam, jeszcze mi sie nie zdazylo... a mozecie mi powedziec jeszcze cos na temat mojego brata? jak jego zyccie sie potoczy? Sasza 13.04.1966 dzieki z gory! kiedy on sie rozwiedzie z ta jedza ? i kiedy moja kumpele wkoncu zaobraczkuje? kiedy woncu zamieni zycie w pedzie i ze znienaweidzona i chora psychicznie zaona a zycie w zwiazku z milosci , prawdziwe? martwie sie o niego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba ezoteryczna
sorry ale twoj brat tak uwielbia, zyc w pedzie, praca kasa itd dopiero po 42 rz zobaczy ze cos tu nie gra , niestety prawdopodobnie nie wyciagnie z tego nauki i dalej uderzy w prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry czas dla niego...powinien skupiać sie na swoich pragnieniach a mniej zajmowac sie sprawami materialnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie o prace to raczej mi chodzi , bno on nie goni za kasa ma jea wicej mu nie trzeba, ale zawalaja go robota, niecierpi zony ktora rozwalila mu zycie ale jest z nia bo kobota jest psychiczna i soe tnie na wzmianke o roazwodzie.. zyje na kocia lape z moja kumpela i dziecmi juz 5 lat ... boi sie ze jak ona cos sobie zrobi ze to bedzie jego wina , a on juz lata poprostu jest chora i nic nie skutkuje... zniszczyla mu zycie a kobieta z ktora jest ma anielska cierpliwosc i kocha jego dzieci , chce miec nim swoje tez i czeka... i mam nadzije ze sie doczeka bo widze ze tylko z nia moze byc szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie powróżę...
a ja u ciebie widzę drobne problemy w szkole i wykształcenie, które nie daje satysfakcji.Obecna praca nie jest również satysfakcjonują,mało opłacalna i na razie bez zmian na lepsze.Ale pojawia sie nowe możliwości w sferze zawodowej. Partnera poznasz gdzieś w podróży. Oczywiście będziesz matką,urodzisz córkę.Widzę również jakaś niepożądaną ciążę. Moja karty tak powiedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nie potrzebuje wiecej....ale czlowiek juz taki jest ze jak ma, to chce to podwoic a czas ucieka.....on nie ma czasu na zalatwianie innych spraw zwlaszcz tych uczuciowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba ezoteryczna
date zony brata znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×