Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość absolventka

na obrone pracy magisterskiej

Polecane posty

Gość wiii
Średnia ta kiecka. Kup sobie lepiej coś innego. Napewno znajdziesz coś tańszego :) Ja na obronę kupiłam kostium 3-częściowy za 180zł i białą zwykłą bluzkę (znalezioną z wielkim trudem bo wszystko jakieś tandetne było a ja się uparłam na najzwyklejszą i najprostszą) za 12zł (wiem darmocha :) ). Ale oczywiscie ile sie najeździłam za tym, naprzymierzałam, nawkurzałam itp to moje... Uważam że jak dobrze poszukasz to za 100zł coś fajnego powinnaś dobrać sobie napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizeczka
okropna ta p[rinceska, no i na pewno nie na obronę za pierwsza propozycja jest ok, ale dołożyłabym jakis zakiet, bo jak massz rozmiar 44, to albo rzeczywiscie jestes przy kosci, albo masz 2 metry wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
To szare coś jest okropne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szare jest Ok, tylko.. na pewno nie na OBRON Ę i nie dla rozmiaru 44..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiecie
że zaraz to zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaksandra
ja tez nie wiem w co sie ubrac, nie wiem czy nie zostane przy bialej bluzce i czarnej spodniczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalllla
no dobrze, może faktycznie ta princeska na obronę nie bardzo... ale ogólnie uważam, że jest bardzo ładna. To może jak nie takie coś to jakaś spódnica ołówkowa i biała bluzeczka? ta jest fajna http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=6&products_id=152 w sumie ja na swojej obronie byłam ubrana w spodnie jeansowe i zieloną koszulę i było super, dostałam 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×