Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka nastolatki

Zatroskana matka

Polecane posty

Gość matka nastolatki

Moja córka ma 17 lat, ma chłopka, może nawet nie chłopaka ale sympatię. Rozmawiałam już z nia o zabezpieczeniach, o tym zeby nie zrobiła głupstwa itd. Ale ona twierdzi, ze wszystko wie i że ona jeszcze nie jest gotowa i ze mam byc spokojna. Ale ona ma dopiero 17 lat i zielono w głowie. Czy powinam miec "spokojny sen" czy może nalegać na wizytę u ginekologoa po środki antykoncepcyjne, ale to by wygladało tak, że ja ją pcham do łózka - a ja tylko się boję ze może kiedyś na chwilę "stracic głowę" a wtedy będzie juz zapoóźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaufać
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko szczera, jasna i rzeczowa rozmowa może rozwiac twoje troski ;)🖐️ Tymbardziej jeżeli potraficie ze soba rozmawiac otwarcie na tematy intymne. Zaufaj córce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo mamo...... jak sie czegos chcesz nauczyc to spytaj corki.....;-) i nie martw sie na zapas ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
do prezerwatywy nie potrzebny jest lekarz ginekolog, a w tym wieku żadna inna antykoncepcja nie wchodzi w grę bo chyba nie chcesz 17 hormonami szprycować!! rozmowa wystarczy, zresztą córka powiedziała że nie jest gotowa i moze warto by jej uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka nastolatki
Teroretycznie wiem że powinnam zaufać i w to że będzie "w tym" mądra". Ale podświadomie boję się by nie popełniła tego błedu który popełniłam kiedyś ja. Wolę martwić się zbyt wcześnie i mówić jej o sowich troskach niż potem ona miałaby ponosic konsekwencje na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *campini*
naczytała sie durna kafeterii i teraz dyrdymały wymyśla, chociaz jaka matka taka córka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma 17 lat
czyli jeden już jej w tej chwili w ci_pke pakuje a drugi w tym samym czasie w odbyt jej swego penisa wklada. Da sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×