Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ica

kiedy z rana podajecie niemowlakowi pierwszy posiłek?

Polecane posty

moja mała ma 6 miesięcy i pierwszą butelke dostaje około 10:00 myślałam że to troche za późno ale ona tak właśnie się budzi mniej więcej o 10:00. ostatni pokarm przed snem dostaje około 20:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za długa przerwa między ostatnim a pierwszym posiłkiem jak dla mnie. Czy ona na pewno budzi się o 10 cczy Ty się tak budzisz i widzisz, że nie śpi? ja ostatni posiłek daję na śpiocha ok. 23-24 a pierwszy najpóźniej o 8. Moja Pani dr mówi, że przerwy między posiłkami nie powinny być dłuższe niż 5 godz u tak małego dziecka, a ja i tak to trochę naginam tymi 8 godzinami snu. Ale może ja się nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOja córcia do skończenia roku jadła o godz. 22.00 a potem około 8.00 ... Teraz (14 miesięcy) karmię małą jak się obudzi czyli 9.00-10.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będzie dobrze....
Moja ma 4 miesiące, ostatni posiłek je o 20 potem rano o 6, później o 9.30. Moim zdaniem od 20 do 10 to za duża przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budzi sie tak ale jest cicho nie płacze. jak sie obudzi to gaworzy tylko. wage ma prawidłową. a twoje dziecko ile ma miesięcy? (do ja24)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja je o 21 i potem dopiero o 9 - pytałam lekarke - powiedziała ze nie musze jej dawac w nocy - tylko moja corka ma ogromny apetyt i jest dosyc duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja24 już widze na stopce ile ma twoj mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma dziś 5 miesięcy!:D Mój synek też jest duży i ma ogromny apetyt, ale w nocy go nie karmię. Tzn. zależy dla kogo kiedy zaczyna się noc:P Ostatni posiłek ma (tak jak pisałam) ok.23-24, a dla mnie to nie noc. Rano budzi się różnie, czasem 6, czasem 7 i też nie płacze, gaworzy na całego - ale staram się nie dawać później niż o 8. Ma 75cm i waży ponad 9kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj to sie urodzil duuuuzy - a moja nie - ja swoja w pierwszych miesiacach przekarmiłam i dlatego teraz pewnie nie dostaje jesc w nocy - zreszta nie chce - bo jak jest głodna to potrafi głosno o tym informowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest tak
ja mam roczniaka. Ostatnie mleczko przed snem ok 19.30. NIestety w nocy budzi sie ok 4 i zjada znow mleko. A pozniej mleczko ok 7.30 i caly dzien wypelniony jedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest tak: no to nie łatwiej Ci dać jeszcze raz jeść dziecku ok. 23 żeby dospał Ci do 7 rano, niż wstawać o 4?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja raz dałam jeść małej o 23 bo sie nagle przebudziła to ledwo zjadła i potem prawie wszystko ulała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaannnniaaaaaaa
moja ma 8 miesiecy,wieczorem je o 20, rano wstaje o 5 i dosypia jeszcze do 7, wedlug mnie twoja przerwa jest za duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zależy od dziecka ile jedzenie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No duzi jest:) Ale zaczynał od 59 centymetrów i 4kg, więc... :D A poza tym My jesteśmy wysocy (ja 170cm, tata Małego 185cm). A na zdjęciach możesz zobaczyć, że on nie jest na prawdę gruby (w takim prawdziwym tego słowa znaczeniu, bo wiadomo, że każde dziecko to raczej pulpet:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaannnniaaaaaaa
dosypia jeszcze oczywiscie po jedzeniu okolo 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i tak:) moja jest wcześniakiem(omiesiąc za wcześnie się urodziła) waga jej była 2.600 i 51cm. mój mąż ma 170 a ja 165 więc do wysokich nie należymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×