Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
portfolio

jakiej firmy kosmetyki uważacie za najlepsze do makijazu??

Polecane posty

Gość gość

Na pewno dobre kosmetyki znajdziesz na www.beesthetic.pl. Kupuje od jakiegoś czasu z polecenia znajomej i produkt rzeczywiście na świetnym poziomie. Można dostać świetny krem, peeling i serum do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollla

Bardzo dobre kosmetyki ma neo makeup, mi się bardzo sprawdziły,  mam podkład, cienie w kremie, rewelacja, jakość bardzo wysoka a makijaż wygląda pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa23

Z własnego doświadczenia polecam Wam kosmetyki Neo Makeup. Moim zdaniem są zdecydowanie numerem jeden. Ja kupuje je w Douglas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Loreal to moja ulubiona firma kosmetyczna. Kosmetyki z tej firmy zamawiam zawsze na ezebrze, bo taniej mnie to wychodzi. Polubiłam zakupy przez internet. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy utrwalacz to lakier do włosów. Wiem, że nie jest dobry dla skóry, nie do używania na co dzień, ale u mnie tylko to się sprawdza kiedy makijaż ma wytrzymać długo w stanie nienaruszonym. Co do bazy to moją perełką jest rimmel lasting matte - ładnie wygładza i matuje, ale jeszcze nie trafiłam na podkład czy korektor, który by się do niej nie "przyklejał".
Podkład - estee lauder double wear, jeśli zależy ci na kryciu i betonie nie do ruszenia, z lżejszych polecam nyx can't stop won't stop - zastyga, więc pod względem trwałości daje radę, ale nie podkreśla suchych skórek. Do tego jest bardzo duzo kolorów.
Cienie - paletki z anastasii, z tańszych zoeva, colourpop(+ opcjonalnie baza pod cienie, chociaż u mnie daje radę sam nieprzypudrowany korektor na powiekę) ewentualnie Bourjois:

https://darmarsklep.pl/cienie-do-powiek/bourjois-smoky-stories-paletka-trzech-cieni-do-powiek-13-taupessime

Paletki w delikatnych neutralnych barwach, tak więc idealne na co dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×