Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lokowa..

urzadzamy,dekorujemy...

Polecane posty

Gość lokowa..

Kacik dla wszystkich co urzadzaja mieszkanie..wskazowki i porady chetnie sie przydadza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
No to ja się tu przyłączam, co prawda już jestem blizej końca remontu ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokowa..
Ja wlasnie wybudowalam dom i czeka mnie urzadzanie:-))) Juz nie moge sie doczekac zakupow w Ikeii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
To ja może od razu poproszę o poradę, zrobiłam sobie malowanie i miał mi pzryjść kolega namalować rysunek na całej ścianie, problem w tym że coś mnie olał i nie przychodzi a ściany zostały takie gołe, nawet obrazów nie przywiesiłam na wszellki wypadek jakby jednka przyszedł w końcu... Ale tak sobie teraz wymyśliłam zeby zamiast tych rysunków na ścianach puścć po pasu czy dwóch tapety (widziałam kiedys coś takiego i wyglądało rewelacyjnie), tylko teraz jak przymocować tą tepetę? Przecież nie będę od zdierać tej farby bo dopiero co pomalowałam, ale z drugiej strony co ją gwoździakmi przyczepię, też nie bardzo... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokowa..
A w jakim pomieszczeniu to ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
To jest w pokoju, moim pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokowa..
czyli sypialnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
No nie zupełnie, mieszkam z rodzicami, mam swój pokój i teraz kupiłam nowe meble i zrobiłam malowanie i chce teraz jakoś wykończyć te ściany żeby nie były takie puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfegui
normalnie przyklej na klej do tapet bedzie sie trzymac no chyba ze ta farba ma zamiar z tynkiem odpasc zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
Myślicie że da radę? Nie odpadnie to razem z farbą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfegui
mi nie odpada a mam juz dluuuugo tapete na farbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfegui
dodam jeszcze ze na allegro widziałam tapety juz takie z klejem i łatwiej je sie przykleja ale nie wiem jak one konkretnie sie nazywaja,zerknij sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakonczylam remont...... ufff. koniec bałaganu:)) są gotowe szablony, które przykładasz do sciany i sama malujesz:)) pamietasz takie do zabawy, do odrysowania keidys byly?? no, to sa teraz bardzo fajne na scianke, polecam, sama napewno dasz rade:) a twoj pokoj bedzie sliczniejszy:) kolega ci nie potrzebny do malowania obrazkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokowa..
NIE WIEM W JAKIM STYLU MASZ TEN POKOJ ALE TERAZ WYSTRACZY POMALOWAC SCIANY FARBA I SUPER WYGLADA.NP JEDNA SCIANA BIALA W PASKI KOLOROWE..ZALEZY W JAKIEJ MASZ TONACJI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokowa..
ALBO TAKIE NAKLEJKI Z KLEJEM TEZ SA FAJNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
Wiem że są takie szablony i naklejki tyle że to jest cholernie drogie a ja sobie ściagnęlam z internetu wzór który mi się podobal i kolega zaoferowal się że mi to namaluje za 20zl... Tylko tak tu liczyć na kogoś :o Poczekam do wyplaty i najwyżej kupie sobie tapetę i przykleję na tą farbę, może nie odpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carnulecka
Ja ostatnio remontowałam mieszkanie i zmieniałam wystrój wnętrza na bardziej modernistyczne. Idealną ozdobą każdego pomieszczenia okazały się obraz na płótnie oraz oprawiane w antyramę plakaty z różnych zakątków naszej pięknej planety. Bardzo pomocną firmą jak się okazało była Galeria LueLue, której to powieżyłam stronę dekoracyjną moich działań. W jadalni idealnie wpasowały się obrazy Amsterdamu, z czerwonym rowerem na czele :) Poniżej link do zakupionego obrazu: http://www.luelue.pl/amsterdam-czerwony-rower-3289.html W sypialni natomiast powiesiłam nastrojową panoramę Mostu bruklińskiego: http://www.luelue.pl/podro/brooklyn-bridge.html Pozdrawiam i serdecznie polecam zakupy w galerii LueLue: www.luelue.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka W.
Jeśli chodzi o dobry nastrój w domu to jakie kwiaty "polepszają" powietrze w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×