Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diorka .......

Sprzedam podklad fluid Dior

Polecane posty

Gość diorka .......

Witam was serdecznie dziewczyny mam do sprzedania podklad Diora z serii Pure light numer 200 ( naturalny - jasny ) . Jest to podklad rozswietlajacy oil free nie zapychajacy porow. Jest leciutki dopasowywuje sie idealnie do twarzy nie pozostawiajac uczucia maski lub sciagniecia, mozna stosowac kremy pod niego i pudry dla utrwalenia . Idealny na lato :) Kupilam go 2 tygodnie temu uzylam kilka razy ale ja mam problemy z cera wiec nie moge musze jednac miec ciezka tapete :) ... nie posiadam pudelka papierowego ani instrukcji:) ale mam rachunek wszystko moge wyslac cena na rachunku 385sek( szwedzkich ) w przeliczeniu 137zlotych ja chce sprzedac za 100 zl ew 99:D ... bo musze kupic zamiennik nie zuzyty wogole bo jest cholernie wydajny ... moj mail pazia@interia.pl Jutro wystawiam na allegro :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diorka .......
so sprawdzalam ile kosztuje w perfumeriach cena 170 zlotych wiec... napewno nikt nie chce dozuce krem loreala tez caly praktycznie hydrafresh do skory suchej i wrazliwej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuje sie
uzywanych kosmetykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedzial że kupuje o cene nie wolno zapytać??? chyba że jak tanio to może się zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam nie doczytałam do końca już wiem jaka cena cię interesuje a skontaktuje się z Tobą imeilowo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ...
podklad sprzedalam cena tutaj w sklepie wynosi 170 zlotych ja mieszkam w szwecji i cena wynosi 130 po przeliczeniu na polskie wiec i tak czy siak sei oplaca . Podklad nie jest w tubce wiec jak najbardziej higieniczny . Po 2gie bylo zuzyte moze jedna trzydziesta bo jest ekstra wydajny uzywam podkladu forever diora od konca pazdziernika do dnia dzisiejszego so wydajny ale pozdrawiam i dzieki za checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×