Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubek kawy

prosze o podpowiedzi dośiadczone osoby

Polecane posty

Gość kubek kawy

witam wlasnie kupilsmy swoje pierwsze mieszkanie 2 pokojowe,prosze o rady co kubi co nie z jakich firm meble wypoczynki,jak wyposazyc kuchnie jakie farby,i wogole co przyjdzie komu do głowy,z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zależy, ile masz na to pieniędzy. I jaki styl preferujesz w domu. czy można Ci polecać naprawdę dobre firmy, czy raczej tylko te tanie (bo tanich i dobrych nie ma - zawsze trzeba pójść na jakiś kompromis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kuchni niezbędne są: lodówka - jej wielkość zależy od tego, czy macie zamiar pozostać we dwójkę, czy planujecie dzieci w najbliższych latach,a także od tego, czy robicie zakupy codziennie czy raz na kilka dni. kuchenka (ja preferuję gaz, bo tańszy dużo od prądu, więc jeśli masz doprowadzony gaz to wykorzystaj to) szafki wiszące i stojące jeśli się zmieści to; stół i krzesła/taborety, albo jakiś blat składany - no chyba, zę kuchnia małą to nie wejdzie nic takiego 2 sypialnia i pokój dzienny, jesli planujecie niedługo dzieci to do dziennego kupcie wypoczynek wygodnie rozkładany, bo sypialnię będziecie musieli przerobić na dziecięcy, więc po co dodatkowy koszt urządzania jeszcze dziennego pokoju. Konieczna bedzie pakowna szafa - moze jest miejsce na solidnego Senatora czy Komandora - są pakowne i co najważniejsze robione na wymiar i wg potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek kawy
a np meble firmy bog fran?lub wypoczynki z tej firmy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek kawy
mamy juz synka 8 mies szafe mam w zabudowie bardzo duza usze znjasc meble do tego drugiego pokoju na sciane 3 m no i chcialam naroznik i kanape jakie sa mniej wiecej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek kawy
czy 8 mies synek powinien miec swoj pokoj czy moge sie wstrzymac jeszce zanim pojdzie do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, zę za kilka miesięcy mozesz zacząć go przyzwyczajac do swojego pokoju, ale stopniowo - musisz wyczuć ten moment. Teraz już powinien spać we włąsnym łóżeczku, potem, jak już będzie całe noce spokojnie przesypiał, daj mu pokój. Nie należy z tym za długo zwlekac, bo potem są sytuacje jak z super-niani. O meblach któe wspomniałąś były różne opinie: że są tanie, ale słąbe. A znowu inni byli zadowoleni. Ja jestem zwolenniczką chodzenia po sklepach meblowych, zęby mebel który kupuję dokłądnie obejrzeć, jaka jest jego jakość. Na łóżku czy materacu muszę poleżęć, na kanapie usiąść. No i wtedy można czasem na fajne promocje trafić. WIesz, moze na początek kupuj tylko najważniejsze meble, ale w miare dobrej jakości. Z czasem sama zobaczysz, czego najbardziej potrzebujesz. W kazdym razie myśl przyszłościowo, że niebawem będzie układ pokojów - dziecięcy i Wasz, więc pod tym kątem kupuj meble. Zebys za rok, dwa nie musiała wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża1999
www.forestopole.pl meble + hurtownia blatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×