Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorcia22

to nie prowokacja, pomocy!

Polecane posty

Od razu mówię. To nie prowokacja. Mam dość poważny problem. Jestem szczupła, jem niewiele, a mimo to chodze do toalety żeby zrobić kupę do 8 razy dziennie. Rano gdy wstanę z łóżka przed wyściem z pracy robię naprawdę dużą kupę, potem w parcy regularnie o 9.30 następną (jest niewiele mniejsza). ok. 12.00 idę znowu i znów jest jej dużo. Potem dwa razy jeszcze: o 14.30 i po 15.00. I znów jest jej sporo. Po przyjściu z pracy robię znów (jest tak duża jak rano), potem jeszcze raz wieczorem (średnia) i przed snem (duża). Niepoki mnie to, że przecież wydalam więce niz jem. Nie wiem co o tym myśleć, bardzo mnie to niepoki. Dodam, że stolec jest normalnej konsystencji. Podszywaczom mówę wynocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz dżentelmen
nie schlebiaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje anioły
he he dobre:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wszystko wie
A ile razy dziennie kochasz się analnie? To może być wydalana sperma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia.22
Niczym pozdro600 sram do wazonu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia.22
A czy to normalne że mam penisa? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endokrynologa odwiedz
mozesz miec nadczynnosc tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia.22
Mam prostatę lewego pośladka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz bialy jezyk? Moze sie wyjalowilas i twoje jelita szwankuja...Pijesz duzo gazowanych napojow? kawy? jesz duzo sosow typu keczup, majonez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie Loperamid na biegunke lub cos w tym stylu.Pij sama niegazowana wode.Musisz odbudowac flore bakteryjna w jelitach.Bierz Trilac lub lacidofil.D kupienia w aptece bez recepty.Trilac mozesz miec w domu poniewaz lekarz ma obowiazek wypisac ga jesli zaleca branie antybiotykow.Jesli ostatnio chorowalas lub ktos z Twojeje rodziny i leczyliscie sie antybiotykami to powinniescie miec tez trilac.Pij jogurty tj.Actimel lub kefiry.Po kilku dniach wszystko wroci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Kochanowski
Talar dam od wychodu, A zjem jedno jaje, Drożej sram niźli jadam, Złe to obyczaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znachor
Najlepiej zrób zdjęcie odbytu i pokaż nam tutja, to ci powiem wtedy co ci dolega, choć może będzie trzeba więcej fotek, łącznie ze zdjęciami stolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia22, czy w ostanim czasie zauważyłaś może u siebie gwałtowny spadek masy ciała ? Jeżeli tak, to powinnać pójść do lekarza. Być może masz jakieś zaburzenia metabolizmu. Jeżeli nie, to prawdopodobnie wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A was chamy-podszywacze powinno się wysłać na tydzień do chińskiego obozu pracy. Trochę by was to odmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×