Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena 1985

krem pod oczy przeciwzmarszczkowy - jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość lena 1985

prosze poleccie mi dobry krem pod oczy przeciwzmarszczkowy -mam 21 lat a zmarszczki jak stara kobieta pod oczami, na czole tez juz sa malutkie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIWEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
ale jaki nivea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena9384
Kremu przeciwzmarszczkowego Ci nie doradze - sama mialam zmarszczki od liceum pod oczami. Wyprobowalam wiele kremow i doszlam do wniosku, ze taka mam mimike, ze smieje sie oczami. Jesli masz podobna do mnie, to trzeba sie ze zmarszczkami zaprzyjaznic. Natomiast blokuj slonca, bo ono oslabia cere i przyspiesza powstawania zmarszczek. To jest bardzo dobry sposob, ktory procentuje na przyszlosc. Zmieszaj sobie swoj krem do twarzy (jesli dajszesz krem pod podklad) z balsamem do opalania o wysokim filtrze ja uzywam tego: http://www.sanusmarket.pl/dermedic-protect-ochronna-emulsja-opalania-filtrem-dermedic-p-6327.html chwale sobie dermedic Taka mieszanka daje Ci dobra ochrone przed zmarszczaki. W koncu slonce odpowiada za 90 procent naszych zmarszczek! Jesli chcesz wydac wiecej na krem, a miec kilka elementow w jednym, to kup sobie w aptece krem koloryzujacy avene. Ochrona i fluid do twarzy w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×