Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Słyszałam, że przy taśmie jest ostry zapierdziel i raczej większość pracujących zatrudnionych jest przez firmy pośredniczące tj. Ranstad który zdziera tyle kasy z pracownika że dobrze jak zarobi 800 zł.Ciągle podwyższają normy na produkcji i tak zapierniczają, że im pot ścieka z pleców do dupy.Pracując cały czas mają nadzieję, że zatrudni ich bezpośrednio bosch, niektórzy czekają po kilka lat. Podobno autokary zwożą tam pracowników z różnych okolicznych wsi lub małych miescinek.Wyzysk, kierownicy tam to jak ss, bata im tylko brakuje. Myślę, że ludzie nie powinni się godzić na taki wyzysk, z tego powodu że godzą się taką płacę jak 700 zł sami przyczyniają się do biedy, trzeba mieć trochę honoru. Mówię tak bo mój kuzyn z Sieradza tam się zatrudnił i mieszka u rodziny pod Łodzią. W sąsiedniej fabryce produkującej agd, praktycznie przez płot chłopakowi głowę zmiażdżyła maszyna i inne wypadki, które są tuszowane przez kierownictwo. Apeluję do Łodzian - powinniście przedewszystkim zbojkotować firmy pośredniczące, bo oni zbijają kapitał i bogacą się na biednych ludziach, to żenua żeby facet zarabiał na rodzinę 1200 zł.A jak pracuje na dwa etety w tej samej fabryce, czyli 16 godzin to dostaje 1800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianka45
W 100% zgadzam się z przedmówcą... Łódź to bardzo specyficzne miasto. Uwierzycie że w mojej firmie na stanowisku na którym pracuje w pozostałych miastach polski gdzie firma ma oddziały pracownik ma 1000 zł więcej podstawy niż ja w łodzi!!! Dowiedzieliśmy się o tym zupełnie przypadkiem, firma argumentuje to w ten sposób że przed wejściem na rynek robili badania ile się zarabia w danym mieście i jakie stawki zaproponować żeby zdobyć doświadczonych pracowników... To już i tak nie ma znaczenia firma wycofuje się z polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miller, Kropiwnicki szczycą się że wprowadzili te fabryki : Bosch, Indesit, Wrangler i jeszcze tam ich dużo w tej strefie jest. Jeszcze rządzący im syry liżą bo straszą że zwiną manatki i pojadą na Ukrainę, tam podobno są tańsi pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracujacy w B/S/H
Nie zgadzam sie z wami drogie Panie. Pracuje tam ponad 3 lata (rok w randstadzie bosch sam dał mi umowe)nie nazekam na koordynatorów choc jak kazdy człowiek maja swoje lepsze i gorsze dni,da sie z nimi pogadac na powazne tematy ale tagze pośmiac do rozpuku.Poznałem tam ludzi którzy stali sie moimi dobrymi znajomymi.A co do zarobków;pracujac w randstadzie nie raz brałem pensje wyzsza niz pracownicy bosza poniewaz jako lizingowy nie obcinali nam premi za błedy1,500 na reke.Prosze uczciwie chodzic do pracy a same sie Panie przekonaja. Pozdrawiem zmiane 1 z Wedmanowej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdziś
nie wiem o czym ty piszesz, w 2006 pracując w ranstadzie dla bosch zarobiłem 600 zł za cały miesiąc, codziennie + dwie soboty.Chyba jesteś jednym z koordynatorów.Zresztą bardzo nielubianych przez "taśmowców"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozazbok
TAK TROCHE NIE Z TEJ BECZKI W INDESICIE PRACOWAŁAM 2 LATA TEMU ,jak zasuwałam po 10 ha z sobotami to1200 wyciągnęłam,a do tego cwaniaka co bojkotuje to znjdz pracę w łodzi cwaniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracujacy w B/S/H
Słuchajcie ja was nie bojkotuje nie jest mi to potrzebne jak nie umiecie zadbac o swoje sprawy a wasza jedyna wymowka to gadanie ze ktos jest winny waszym marnym zarobkom to trudno wasza strata. Nie jesten koordynatorem jestem zwykłym pracownikiem!!!Sory Ludzie radzcie sobie w zyciu sposobem a nie narzekaniem Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leesing
Boze krew mnie zalewa widzac to wszystko co wypisujecie.Pierwsza sprawa jakie 800zl?? Pracownik zatrudniony przez firme posrednia ma stawke 10zl brutto. Co miesiac premia ok 100zl, Za pacujaca sobote wyplacane sa 100tki za ewentualna niedziele 200tki. W zaleznosci od miesiaca ilosci dni pracujacych itp do reki dostaje od 1400 nawet do 2tys. Ciezka praca, pot?? Wiecie jak wyglada ciekza praca? Czy wiecie jak wyglada naprawde ciezka praca w pocie czola? Na kazdym stanowisku sa zainstalowane wiatraczki dajace chlodny i mily powiew poeiwtrza. Malo tego pocicie sie w takich warunkach dodatkowo stojac i ruszajac rekoma tak? Wielka katorga prawda? Docencie to ze nie trzeba tam biegac dzwigac itp. jest to glownie praca manualna. Zli kierownicy, kordynatorzy?? Pracuje juz tam ok 12 miesiecy jeszcze nikt nie podniosl na mnie glosu... Wiadomo wszyscy jestesmy "tylko" ludzmi i nikt nie jest doskonaly. Jesli zrobi sie np tak jak na dziale pras ok 1000 wadliwych dekli z czego srednia norma na zmiane to ok 3200 szt to wiadomo ze sa to spore stray czasu jak i pieniedzy ale zdarzaly sie i takie sytuacje i nie widzialem by ktos sie na kogos wydzieral ublizal czy cos w tym stylu. Z kierownikiem sekcji pras (nie mylyc z dysponentem [tzw brygadzista]) witamy sie na czesc zawsze mozna podejsc porozmawiac jesli ma sie jakas sprawe/prosbe. Nie wiem co tu jeszcze napisac ale jestem naprawde zdziwiony waszymi opiniami na temat pracy w fabryce Boscha... Przepracowalem juz w kilku zakladach jestem mloda osoba bardzo sprawna fizycznie i musze przyznac ze ta praca odpowiada mi najbardziej ze wzgledu chociazby na zdrowie. Nie dzwigam nie przeciazam sie nie robie czegos w ciaglym pospiechu itp. Zachecam wszystkich do pracy w fabryce Boscha w Lodzi przy ulicy Wedmanowej. Pozdrowienia dla pracownikow z sekcji pras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosch
Leesing zerknij na datę kiedy inny pisali na ten temat. To było ponad rok temu. Być może do tego czasu coś się pozmieniało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iridis_lilia
Witam, czy ktoś może mi udzielić informacji, gdzie znajduje się biuro Randstad rekrutujące ludzi do boscha? Podobno jest jakieś w pobliżu fabryki, a mnie udało się znaleźć tylko biuro na Zachodniej. Z góry dziękuję za pomoc. Proszę o info na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterjanka taka jedna....
podnoszę bo jestem aktualnie zainteresowana tematem.Może ktoś powie jak jest tam teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telemarketing
Zdrowa źywnosc bezglutenowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będą obowiązywać karty multi sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 001
Wybieram sie do bosha,da sie tam pobzykac w kibelku dobre koleżanki,bo z tego co wiem to koordynatorzy z bosha tak umowy przedluzaja koleżankom z bosha z linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×