Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m.t

EUROBANK specjalista ds kred. hipotecznch

Polecane posty

witam jestem umówiona na rozmowę sprawie pracy w centarli erurobanku moim zadaniem byłoby - Weryfikacja dokumentów i systemu bankowego pod kątem uruchomienia kredytu hipotecznego - Uruchamianie kredytów hipotecznych - Monitorowanie ustanawiania zabezpieczeń kredytów hipotecznych i ważności tych zabezpieczeń - Kontakt z siecią sprzedaży oraz realizacja dyspozycji klientów związanych z kredytami hipotecznymi - Sporządzanie aneksów do umów kredytowych - Rozpatrywanie reklamacji związanych z kredytem hipotecznym Obecnie pracuje jako dordca kienta i a codzien zajmujesie kredytami hipotecznymi więc temat jst mi jak najbardziej znany natomiast moja prośba tyczy się tego czego moge spodziewac sie na tj rozmowie i o jaką ysokosc zarobków mogłabym wniskowac. Obecnie pracuje wmałym miecie arabam najnizsza krajową:( licze sie z tym ze zarobki tam będą wyzsze ale nie chciałabym przesadzić z drugiej strony tez zanizac by nei pomyleli z słabo sie cenie. Nie mam doswiadczenia wtych sprawach i prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błędy moja klawiatura nawala;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×