Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobiecy Portal

Poszukiwane redaktorki do nowego portalu kobiecego!

Polecane posty

Gość Kobiecy Portal

Witam serdecznie Moje zaproszenie jest skierowane do osób, które interesują się: szeroko pojętym życiem kulturalnym (, koncerty, taniec, literatura, itp.) społecznym (codzienne zdarzenia związane z rodziną, przyjaciółmi) śledzą modę i urodę lubią ekologię, albo kochają swój ogródek lubią plotki i ploteczki i wiedzą kto z kim i dlaczego kuchnia nie jest im obca A jednocześnie lubią i portafią pisać. Startuje nowy portal dla kobiet, który będzie nieco inny od tych, które można spotkać na dużych portalach, typu wp.pl czy onet.pl. Jego zawartość to nie tylko standardowe informacje urodowe i modowe, ale m.in. dział społeczny, gdzie można poczytać o życiu kobiet na świecie, eko, który pokaże, jak żyć w zgodzie z naturą, i czy rzeczywiście świetlówki są tak ekologiczne, czy kulturalny, który przybliży kulturę w sposób przystępny i inteligentny. Szukamy osób, które chciałaby się włączyć w tworzenie portalu. Nie jest istotny wiek czy doświadczenie. Liczy się pomysłowość oraz umiejętność przekładania myśli na słowa. Po szczegóły proszę pisać na mój adres: kobiecyportal@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecy portal
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiecy Portal
Podnoszę ostatni raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humanistka
Z chęcią pisałabym na takim portalu:) Jak się z Tobą skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humanistka
To chyba nie Wasza sprawa, prawda? U mnie może źle z czytaniem ze zrozumieniem, ale u niektórych źle z kulturą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×