Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffffffffffffffffffffffff

podobają wam się takie buty??????

Polecane posty

Gość to ni moj gust poniewaz maja
koturny ale teraz takie modne wiec jesli Ci sie podobaja to bierz :) Przod ladny bo odkryte paluszki ale ta koturna jak dla mnie odpada KWestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie złe ale ten koturn
taki jakiś staro-babciowy.Jakby był trochę inny to fajne, ale jeśli ci się podobają to sobie kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffff
to koturny sie czyms od siebie różnią??? wydawało mi sie ze wszystkie są takie same , jedynie jedne wyższe drugie niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty nr 1
mają za duża dziurę na palce- stopa Ci może wyjeżdżać. Buty nr 2- żólte buty w tym sezonie ma co 2 osoba, ale są w sumie najlepsze z tych wszystkich i chociaż wkładkę mają skórzaną. Buty nr 3- coś z tym koturnem jest nie tak, to podcięcie psuje, no i widać, że ten lakier plastikowy strasznie. Reasumując- szukałabym dalej, ale jak już bym musiała z tych, to nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
a czy te buty sa ze skory? bo jak nie to mi sie zadne nie podobaja1 wiesz jak sie noga poci i smierdzi w lecie od plastiku..............bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Barbie
koszmarne sa te buty nie zalozylabym ich nigdy i nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania20lat
bardzo mi sie podobają , modny kolor i fason :) ale zalezy kto ma jaki gust jak dla mnie sa super TRENDY..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×