Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwilam sie 124334

za ktorym razem sie udalo?jakie sposoby na zajscie?

Polecane posty

Gość zmartwilam sie 124334

wiem,ze to napewno juz bylo miliony razy ale boje sie,ze bede czekala miesiacami:( ile czekalyscie az sie uda? i czy jakos wspomagalyscie sie,ze wreszcie sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwilam sie 124334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam rok i żadne sprawdzone sposoby się nie udają :( Jak masz być w ciąży to będziesz. Najlepiej to się przebadajcie z mężem i będzie wszytsko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauser
my probujemy 6 cykl i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeje
w pierwszym cyklu,ale wtedy nie czytalam glupot na kafe (teraz jak poczytuje kafe to chyba nigdy nie zdecuduje sie na drugie dziecko :( )i niczym sie nie przejmowalam,tylko kilka razy dziennie baraszkowalam z meze.i udalo sie.wam tez sie uda .powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwilam sie 124334
nio my tez kochamy sie kiedy mamy ochote czasem probuje nogi do gory ehh:O troche sie martwie,ze potrawa to wiecznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor nieba
pierwsze moje dziecko to poprostu kochany przypadek, a na drugie czekaliśmy aż 7 lat, wiec rozumiem ludzi którzy nie moga sie doczekać, ale nie ma na to sprawdzonych sposobów, ja mysle że trzeba zyć normalnie nie stresować sie a napewno sie uda, chyba że ktos ma medyczne problemy , ale jeżeli wszystko jest w porządku to tylko czas...bo naciski niestety stwarzaja problemy i stres powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia dwójeczki mmm
Mi pomogło dopiero jak po stosunku wkładałam podusie pod pupę i nogi na ściane :D tak jakby świeca, ale opierałam nogi o ścianę, bo nie chciało mi się w tej świecy trwać - niewygodne i tak okolo 20min... dwa razy tak zaszłam :) coś w tym musi być, a robiłam tak bo na tym forum dziewczyny tak radziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwilam sie 124334
ja tez robila ale świece i to na 2-3 min dluzej sie nie dalo bo bylo mi ciezko i cghlop sie dziwnie patrzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia dwójeczki mmm
Dlatego ja sie opierałam o ściane :D Mój chłop też dziwnie patrzył ale... ja zawsze ściemniałam w taki sposób, ze wlaczalam od razu jakis film, program w tv, i mówiłam że chce to do końca zobaczyć, a nie chce mi sie iść do kibelka... i że to ze mnie wylatuje więc w takiej pozycja jest wygodnie :P haha ŁYKNĄŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staraliśmy sie około roku czasu. Po kolejnych rozczarowaniach kupilam testy owulacyjne i za trzecim podejsciem strzał w dziesiątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwilam sie 124334
fajnie wam dziewczynki:) mysle,ze im dluzej czekam tym wiecej watpliwosci mam:( mysle sobie,ze tak byc powinno i chyba nie wskazane jets miec teraz dzidziusia skoro nie wychodzi:O testow ow nie musze kupowac bo wiem kiedy mam owulacje... tez sciemniam ,ze tylek do gory bo wylatuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ani nogi do gory nie pomagaja ani podusia pod ... moze i w tych sposobach cos jest. Ale jak czlowiek jest do konca zdrowy. A tak nic nie pomaga :( Nie mam juz sil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwilam sie 124334
Limka nie zalamuj sie! ja dopiero zaczelam starania a juz mam dola:( boje sie,ze jak tym razem nie wyjdzie to przestane sie starac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkol
za 3 cim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym razem. Sama jestem w szoku że tak szybko. Byłam przygotowana na kilka miesięcy starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staralam sie z narzeczonym w lutym,i nic,potem w marcu tak 8 zaraz po miesiaczce poszlam do lekarza,wypisal mi luteine,kazal brac od 16 dnia cyklu wtedy chyba tez mialalm owulacje noi sie udalo w marcu, czyli za 2 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po wszystkim kładłam sie na brzuchu, zadziałało od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwilam sie 124334
bima za ktorym podzialalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitra
Najlepszy sposób na zajście to........ SEKS!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha hahahahahahahah jakie idotyczne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwilam sie 124334
czasem zwykly sex nie wystarcza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam testy owulacyjne,witaminy na wzmocnienie nasienia i ziola ojca Sroki-u nas udlao sie w 6cyklu i dzis synek konczy 9miesiecy,zycze powodzenia-oby cos sie urodzilo za 9miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwilam sie 124334
Daria fajne to twoje malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody waniliowe
za drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×